Teen Wolf (Vlčí mládě) Dr. Alan Deaton

Dr. Alan Deaton

Dr. Alan Deaton

Veterinář na beaconhillské veterinární klinice a Scottův šéf.

Sezóny 6
2011 - 2017


Deaton je záhadný veterinář na beaconhillské veterinární klinice a Scottův šéf. Veterinář ví mnohem více, než by měl a později prozradí, že kromě pracování se zvířaty také pracuje s vlkodlaky a jinými nadpřirozenými bytostmi a léčí je, když jsou zranění. Ukáže se, že má rozsáhlé znalosti a pomáhá Scottovi, Stilesovi a Derekovi a jeho smečce po dobu celé druhé série. Doktor Deaton také Derekovi prozradí, že byl věrohodný rádce a pomocník jeho rodině po dlouhou dobu a slíbil Derekově matce, že bude Derekovi pomáhat a dohlížet na něj, pokud zemře.

Je zřejmé, že doktor Deaton je nadpřizený vyšetřovatel a má neobvyklé schopnosti být plně odhalený, nepokouší se uhýbat, když mu je vyhrožováno nebo se zraní, a to ani v případě, když je po něm házen nábytek. To je naznačeno ve druhé sérii, kde Deaton věděl o Alfa smečce a byl první, kdo věděl, že jsou na cestě do Beacon Hills.


Ve třetí sérii hraje Alan hraje daleko větší roli než v ostatních. Pomáhal Isaacovi vzpomenout si, kde byli Boyd a Erica a také pomáhal Stilesovi a Lydii vyšetřovat zdánlivě nového nepřítele Daracha. Také byl přinucen pomoci Alfa smečce uzdravit jednoho z nich, po tom, co vyhrožovali, že zabijí Scotta. Vypadá, že má temnou minulost. Takovou, která ho přiměla jít do důchodu. Ukázalo se také, že je starším bratrem Marin Morrell. Zjistilo se, že on i jeho sestra jsou emisaři – nebo-li moderní druidi, kteří fungují jako poradci smečkám a takzvaní vyslanci mezi jimi a jejich lidskostí. Dr. Deaton plnil tuhle roli pro smečku Haleových a byl si obzvláště blízký s Derekovou matkou Taliou, která v tu dobu byla Alfou.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Skyelle

Prostě ho nemám ráda, už jenom proto, že pořád všechno ví :/ škoda, že z něj neudělají záporáka :(

19.10.2015 | 21:58:18

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Reklama

Stav titulků

Epizoda S06E13: After Images

cz100%
cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců