The Blacklist (Černá listina) NBC zvažuje spin-off

NBC zvažuje spin-off

NBC zvažuje spin-off

The Blacklist patří k tahounům své domovské stanice, přestože jeho sledovanost od své premiéry razantně poklesla. NBC proto uvažuje o tom, že by si tento seriál zasloužil i svůj vlastní spin-off.


5 4
21.4.2016

Hlavní postavou by se měla stát nám dosud neznámá postava, již ztvární Famke Janssen (Hemlock Grove, How to Get Away with Murder). Zahraje si Susan Halstedovou, která se nám představí již ve 21. epizodě pojmenované Susan Hargrave. Jakýmsi backdoor pilotem by pak měla být epizoda následující, Alexander Kirk, tedy předposlední díl aktuální série.

Kromě toho by se v tomto zatím nepojmenovaném projektu měl objevit i starý známý Tom Keen v podání Ryana Eggolda. Přesídlit by měl i Matias Solomon, padouch třetí série, jehož hraje Edi Gathegi.


Nejde však o oficiální objednávku. O tomto spin-offu se zatím pouze uvažuje a finální slovo o tom, zda se seriálu skutečně dočkáme, by mělo padnout během května, kdy stanice Velké pětky odhalí svá podzimní vysílací schémata.

Diskuze /1

suzuki051cj

Super správa-držím palce nech to schvália v NBC…

21.4.2016 | 7:36:59
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Reklama

Titulky

  • The Blacklist je dostupný i na českém Netflixu, a to s vlastními českými titulky.
  • Původní tým ve složení @lukascoolarik a @jeriska03 už seriál nepřekládá.
  • Titulky z Netflixu se objevují i na webu www.titulky.com.
  • Žádné informace o titulcích ani o tom, kdy budou dostupné, nemáme.

Listina se vrátí koncem září

Blacklist se vrátí o něco dříve

Blacklist se vrátí o něco dříve

NBC se rozhodla pozměnit svůj původní plán a posunout premiéru páté série dramatu The Blacklist o týden dopředu. Nového dílu se tedy dočkáme už 28. září a ne až v prvním říjnovém týdnu, jak tomu mělo původně být. Vysílací den ani čas se nemění.

A pokračujeme

Blacklist se dočká páté série

Blacklist se dočká páté série

Raymond Reddington představí ještě přinejmenším 22 nových položek. NBC obnovila seriál The Blacklist pro pátou řadu, která bude mít premiéru na podzim. Černá listina tak ve své páté sezóně překročí magickou hranici 100 epizod.

Hlavní postavy

Hlavní postavy

Nejoblíbenější postavy

Hlídejte si nás