The Blacklist (Černá listina) Rekapitulace případu č.93 The Deer Hunter

Rekapitulace případu č.93 The Deer Hunter

Rekapitulace případu č.93 The Deer Hunter

Raymond opět hodil kost Keenové v podobě chycení známého sériového vraha. Jak dopadl lov na Lovce jelenů?


8 0
1.3.2015

Blacklist si konečně polepšil. Rating 1.9 a 8 milionů diváků. Pro stanici NBC je tak seriál takový malý ostrůvek naděje v moři čtvrtečního večera. Jak předskakující The Slap (US) tak i následující Allegiance totiž dosahují sotva polovičních výsledků.

Lizzina práce u FBI, to není pouze pronásledování cílů podle Reddingtona, ale i profilování nebezpečných sériových vrahů. A s jedním takovým se jí Red rozhodne pomoci. Jak všichni následně zjistí, Lovec jelenů nejenže není muž, dokonce má i svého následovníka. Je jím jeho manželka, která se rozhodla převzít otěže svého muže a svůj vztek cílit na jistou sortu obětí, muže, jež fyzicky nebo psychicky týrají jiné ženy. Mezitím má Red plné ruce práce se zjištěním komu se to dovolal na čísle z Fitchova trezoru. Také případ smrti správce přístavu se přiostřuje, než se Raymond rozhodne zakročit a zachránit tak agentce Keenové na chvíli kůži. Jenže tohle ještě není konec. Detektiv Wilcox je velmi vytrvalý a ještě chvíli bude Liz znepříjemňovat ži­vot.


Lizz má věci na háku, Foto: NBC

Příště uvidíme Reda v úzkých. Rozhodl se totiž vystoupit proti zámožné skupině, která má v oblibě lidské aukce. Kdo přihodí nejvíc, získá do svého vlastnictví některou velice zajímavou osobnost. Také se konečně vrátí Tom Keen. Snad aby rozsekl případ s vraždou správce přístavu?

Thumbnail Play icon

Diskuze /1

jolie.l

už aby to bylo …

2.3.2015 | 11:02:34
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Reklama

Titulky

  • The Blacklist je dostupný i na českém Netflixu, a to s vlastními českými titulky.
  • Původní tým ve složení @lukascoolarik a @jeriska03 už seriál nepřekládá.
  • Titulky z Netflixu se objevují i na webu www.titulky.com.
  • Žádné informace o titulcích ani o tom, kdy budou dostupné, nemáme.

Listina se vrátí koncem září

Blacklist se vrátí o něco dříve

Blacklist se vrátí o něco dříve

NBC se rozhodla pozměnit svůj původní plán a posunout premiéru páté série dramatu The Blacklist o týden dopředu. Nového dílu se tedy dočkáme už 28. září a ne až v prvním říjnovém týdnu, jak tomu mělo původně být. Vysílací den ani čas se nemění.

A pokračujeme

Blacklist se dočká páté série

Blacklist se dočká páté série

Raymond Reddington představí ještě přinejmenším 22 nových položek. NBC obnovila seriál The Blacklist pro pátou řadu, která bude mít premiéru na podzim. Černá listina tak ve své páté sezóně překročí magickou hranici 100 epizod.

Hlavní postavy

Hlavní postavy

Nejoblíbenější postavy

Hlídejte si nás