The Crown Martin Charteris

Martin Charteris

Martin Charteris

Jako osobní tajemník princezny Elizabeth a vévody z Edinburghu má Martin Charteris na starosti veškeré záležitosti urozeného páru. Zároveň si svou oddaností a laskavým přístupem snadno získává důvěru a nákonnost těch, kterým slouží.Jako muž urozeného původu dosáhl vzdělání na Královské vojenské akademii v Sandhurstu. Během druhé světové války sloužil na Blízkém východě, kde dosáhl hodnosti podplukovníka. Od roku 1950 slouží princezně Elizabeth jako její osobní tajemník, s jejím manželem ji pak doprovází na oficiální návštěvě zemí Commonwealthu.

Martina Charterise v seriálu ztvární britský herec Harry Hadden-Paton.


Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
téčko171

Charteris je Bro. :)

webmaster
5.11.2016 | 23:29:38

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele The Crown a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. V poznámce prosíme uveďte seriál, za který přispíváte.

Reklama

Trailer

Thumbnail Play icon

Recenze

The Crown očima redaktorů Edny

The Crown očima redaktorů Edny

První řada výpravného historického dramatu o životě královny Alžběty II. je za námi a má zaděláno na titul nejlepšího seriálu roku. Jak se jeden z nejdražších seriálů v televizní historii líbil našim redaktorům, to se dozvíte v následující recenzi.

Nejoblíbenější postavy

Druhá série

Michael C. Hall a Matthew Goode si zahrají ve druhé sérii

Michael C. Hall a Matthew Goode si zahrají ve druhé sérii

Hned tři noví herci se objeví ve druhé řadě The Crown. Těšit se můžeme na Michaela C. Halla (Dexter), který ztvární Johna Fitzgeralda Kennedyho. V roli jeho ženy Jackie Kennedyové uvidíme Jodi Balfour (Quarry) a obsazen byl také Matthew Goode (Downton Abbey), který si zahraje lorda Snowdona.

Narozeniny herců

Hlídejte si nás