The Expanse Jim Holden

Jim Holden

Jim Holden

Pozemšťan pocházející z Montany, který slouží jako druhý důstojník na těžařské lodi Canterbury. Jeho slabostí je šálek dobré kávy.

Sezóny 2
2015 -


Jim pracuje posledních pár let na Canterbury, která těží led z asteroidů a ten pak dováží do Pásu, mimo jiné na Ceres. Jeho pozice mu poskytuje značnou svobodu a minimum zodpovědnosti.

Pochází z Montany, kde žil se svými osmi genetickými rodiči na farmě. V době, kdy má populace Země 30 miliard obyvatel, jsou ti, kdož nemají děti, zvýhodňováni. Holdenovi rodiče ale chtěli uchovat poslední netknutou oblast v Montaně pro budoucnost a získat na ni dědičná práva, a tak se rozhodli si pořídit Jima.


Jim odešel na radu své matky v 18 letech z rodinné farmy a poté se přidal k námořnictvu, kde sloužil jako první důstojník, než se dostal do konfliktu a bitky kvůli svým názorům. Po vojenském soudu byl propuštěn a našel si práci na Canterbury.

Steven Strait jako Jim Holden

Foto: Syfy

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Eifel

Typově bratr Jona Snowa z GOT :-) Skoro stejně nesympatický :-)

29.4.2017 | 16:04:30
oskarka

Pan upřímný. Pan pravda. Má charisma, je přirozeným vůdcem, myslí vše dobře, ale zas tak velký myslitel to není … Miller mu ještě v první knize vysvětluje, že informovat všechny o všem může být velice ošidné, protože informace mohou být podstrčené někým, kdo vzadu tahá za nitky.

9.2.2017 | 11:32:51
Gripe

Musím ale říct, že oproti knize je někdy až nesnesitelný. :)

webmaster
21.2.2016 | 18:15:47

Stav překladu

Epizoda S02E13: Caliban's War

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Titulky připravují: FoMSE, @Gripe, @Janel, @Valada06 a @Lucifrid

Sedí na verze:

  • S02E13.HDTV.x264-SVA
  • S02E13.720p.HDTV­.x264-AVS
  • S02E13.1080p.WEB-DL.DD5.1.H264-RARBG
  • S02E13.1080p.AM­ZN.WEBRip.DD5­.1.x264-KiNGS

Epizodu nezapomeňte ohodnotit.

Kdy vyjdou titulky?

Reklama

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele The Expanse a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. V poznámce prosíme uveďte seriál, za který přispíváte.

Trailer na druhou řadu

Thumbnail Play icon

Recenze první řady

Co na první řadu The Expanse říkají Edňáci?

Co na první řadu The Expanse říkají Edňáci?

Máme za sebou první řadu sci-fi lahůdky The Expanse, a tak pro vás několik členů redakce sepsalo recenzi na všech deset epizod. Přečtěte si, jak se nám první série líbila a nebojte se s námi podělit o své názory.

Promo fotografie

Promo fotografie

Narozeniny herců

Hlídejte si nás