The Flash Cisco vs. Gypsy: Na život, smrt a lásku

Cisco vs. Gypsy: Na život, smrt a lásku

Cisco vs. Gypsy: Na život, smrt a lásku

Cisco se bude muset postavit lovkyni jménem Gypsy, aby ochránil Harrisona Wellse ze Země 19. Problém však bude v tom, že mu Gypsy přijde velmi atraktivní.


20 0
27.1.2017

V jedenáctém díle Dead or Alive se můžeme těšit na Gypsy, která nejenom že Ciscovi pomůže rozšířit jeho schopnosti, ale zároveň mu přijde natolik atraktivní, že na ni nebude moci přestat myslet. Ostatně to, že Cisco si tohle o Gypsy bude myslet, jsme mohli vidět již v traileru na nadcházející díly.

(Foto: CW)


Scenárista Aaron Helbing prozradil něco málo o jejich vztahu: „Cisco bude čelit velmi silnému protivníkovi, na kterého jen tak nepřestane myslet. Gypsy v podstatě může chodit mezi dimenzemi. Je mnohem silnější než Vibe a je drsňačka. Nebere žádné zajatce a ve své práci je skutečně dobrá.“

Je jasné, že Cisco a Gypsy budou spolu bojovat, ale některé spíše zajímá, zda si spolu něco začnou. Vše nasvědčuje tomu, že tomu tak skutečně bude.

Zdroj článku: Comic Book

Diskuze /1

Lex Luthor

Mohli by spolu něco mít, aspoň už nebude Cisco tak vážný a nebude se mu stýskat po bratrovi a vinit z toho Flashe, tuhle dějovou linku bych vynechal. Znáte českou fantasy agent JFK tam je cestování mezi paralelními světy myslím, že Flash k tomu směřuje.

27.1.2017 | 16:00:31
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Čtvrtá série

Třetí série je za námi aneb co bude dál?

Třetí série je za námi aneb co bude dál?

Problém týkající se Savitara je konečně vyřešen, ale poslední události finálního dílu třetí řady nám nedají spát. Jak nyní bude seriál The Flash pokračovat?

Reklama

Na co se můžeme těšit

Na co se můžeme těšit v 22. - 23. díle?

Na co se můžeme těšit v 22. - 23. díle?

Závěrečné střetnutí mezi Savitarem a Flashem je nevyhnutelné. Barry je ochoten udělat cokoliv, aby zachránil lásku svého života.

Určitě nepřehlédněte

Deset důvodů, proč se dívat na seriál The Flash

Deset důvodů, proč se dívat na seriál The Flash

Ještě jste se nezačali dívat na seriál The Flash? Pokud skutečně ne, tak si přečtěte deset důvodů od našich fanoušků, proč byste tak měli udělat!

Po The Flash k dalším seriálům ze stejného světa

Pokud jste se ocitli v situaci, že jste dokoukali seriál The Flash a nevíte, na co jiného se podívat, vaše první kroky by měly směřovat k seriálům Arrow, Vixen, Legends of Tomorrow a Supergirl, které přímo souvisí se seriálem The Flash a mají tak (částečně) společný děj!

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás