The Flash Co všechno prozradila cesta do budoucnosti?

Co všechno prozradila cesta do budoucnosti?

Co všechno prozradila cesta do budoucnosti?

Díky cestě do budoucnosti, kterou podnikli Barry a Cisco, víme, co nás čeká v druhé polovině třetí série. Pojďme si to všechno shrnout.


24 0
29.1.2017

Barry a Cisco cestovali v desátém díle Borrowing Problems From the Future do budoucnosti, kde zjišťovali, čím by ji mohli ovlivnit. Díky zprávám se dozvěděli několik věcí, kterých se v druhé polovině třetí série určitě dočkáme.

Nejprve došlo k oznámení, kdy dojde k zabití Iris. Jedná se o úterý 23. května 2017, což nám dává jasně najevo, že právě tento den bude odvysílán poslední díl třetí série (u nás to je pochopitelně 24. května 2017).


Nyní se pojďme podívat, o jakých událostech se Barry a Cisco dozvěděli. Nejprve jsme opět slyšeli o Jaredu Morillovi, který byl zavřen do vězení poté, co ho chytil Flash. Dále tu byla zpráva o Music Meisterovi, který evidentně přežije muzikálový střet s Flashem a Supergirl, nebude zavřen do vězení a ještě k tomu získá peníze za napsání knihy.

(Foto: CW)

Po Music Meisterovi se Barry a Cisco dozvěděli, že po něčí vraždě dojde u Luigiho k otevření. Těžko říct, kdo bude zavražděn. Následující zpráva hovořila o Joeovi, který bude na radnici za něco ohodnocen. Tou nejsmutnější zprávou bylo to, že z Caitlin bude opět Killer Frost, která bude v době finále třetí řady na útěku.

Předposlední zprávou byla informace, že dojde k zavření muzea S.T.A.R. Labs, tedy muzea, které bylo právě otevřeno. Nakonec se Barry a Cisco dozvěděli o zprávě, že Central City napadly gorily. O tom, že se Grodd opět objeví v seriálu, už nějakou dobu víme.

Diskuze /7

Lex Luthor

Killer Frost na útěku nato se těším, útok Goril asi přijde ze Země 19 HR se zmínil, že tam gorily Groda mají, následující epizody se asi zaměří na Zemi 19, mohli bychom se podívat i do Gorila City.

#2 Spasanos
29.1.2017 | 13:07:21
Spasanos

#1 Lex Luthor: Řekl bych, že útok příjde ze Země 2, protože co by dělal Grod na zemi 1 když se tam v podstatě s nikým nezná a tudíž nemá s nikým problém, zato Grod původem ze Země 1, který je uvězněn v Gorila City se nejspíše bude chtít pomstít Barrymu… navíc na konci epizody 2×7 je v Gorila City vidět armáda goril. Jo a jen tak mimochodem oni se tomu všemu snaží zabránit nebo to nějak pozměnit (nikde není řečeno že se to povode).

29.1.2017 | 15:26:12
Jaroslaw

Ta logika je asi stejná, jako kdyby zjistili, že večer spálí guláš, a aby tomu předešli, tak vymalujou koupelnu.

#4 Uchvatitel #7 Kennymcc
30.1.2017 | 9:37:04
Uchvatitel

#3 Jaroslaw: Ale i to může ovlivnit onen guláš jak ? Třeba ti na ruce uschne barva kterou si se zamazal pak půjdeš vařit a díky teplotě ta kapka spadne do guláše a ten má následně jinou chuť. A jaký je tedy výsledek vše co změníš má dopad i to jaké si s prominutím vezmeš trenky proč protože to tak ve světě dc chodi.

#7 Kennymcc
30.1.2017 | 12:05:02
default

Invaze Planety opic bude epic! :D Na muzikalovou epizodu nevim jestli se mam tesit. :) A Caitlin je mi lito. Jak se ji ale rozbiji naramky, kdyz je ma ted jeste vytunene solarem? Nekdo ji zavre do chladku na delsi dobu??

31.1.2017 | 0:35:02
antty

S tou Killer Frost by to dle mě byla strašně prostá dějová linka, kdyby se skutečně stala zlou. Podle mě ji očerní někdo s podobnýma schopnostma, a tak ji bude tým skrývat. Taky by mě zajímalo, kde všichni byli v té budoucnosti, protože kromě barryho a iris byl ve vizi už jen HR a jeho role taky není moc jasná – ukázali nám jak zaměřuje puškou a pak nic.

31.1.2017 | 15:05:29
Kennymcc

#3 Jaroslaw:
#4 Uchvatitel: Jestli znate teorii o tzv. Butterfly effect :) Jinymi slovy male titerne udalosti mohou zpusobit velmi rozsahle udalosti, samozrejme se tu bavime o teorii a pravdepodobnosti :) Je jasne ze pokud zmenis udalost jez je hodne v blizkem vztahu s udalosti jez chces finalne pozmenit, tak to ma vetsi sanci na uspech nez kdyz zabijes par much na druhe strane planety ;)

2.2.2017 | 18:28:37
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Čtvrtá série

Třetí série je za námi aneb co bude dál?

Třetí série je za námi aneb co bude dál?

Problém týkající se Savitara je konečně vyřešen, ale poslední události finálního dílu třetí řady nám nedají spát. Jak nyní bude seriál The Flash pokračovat?

Reklama

Na co se můžeme těšit

Na co se můžeme těšit v 22. - 23. díle?

Na co se můžeme těšit v 22. - 23. díle?

Závěrečné střetnutí mezi Savitarem a Flashem je nevyhnutelné. Barry je ochoten udělat cokoliv, aby zachránil lásku svého života.

Určitě nepřehlédněte

Deset důvodů, proč se dívat na seriál The Flash

Deset důvodů, proč se dívat na seriál The Flash

Ještě jste se nezačali dívat na seriál The Flash? Pokud skutečně ne, tak si přečtěte deset důvodů od našich fanoušků, proč byste tak měli udělat!

Po The Flash k dalším seriálům ze stejného světa

Pokud jste se ocitli v situaci, že jste dokoukali seriál The Flash a nevíte, na co jiného se podívat, vaše první kroky by měly směřovat k seriálům Arrow, Vixen, Legends of Tomorrow a Supergirl, které přímo souvisí se seriálem The Flash a mají tak (částečně) společný děj!

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás