The Flash Další herec ze seriálu Prison Break míří do Central City

Další herec ze seriálu Prison Break míří do Central City

Další herec ze seriálu Prison Break míří do Central City

Nedávno jsme vás informovali o tom, že někdejší hvězda seriálu Prison Break, Wentworth Miller, ztvární postavu Leonarda Snarta aka Captaina Colda. Po dalším castingu víme, že do Central City míří další herec z úspěšného seriálu Prison Break.


3 0
17.9.2014

Oním hercem není nikdo jiný než Dominic Purcell, který v seriálu Prison Break ztvárnil jednu z hlavních postav. V seriálu The Flash bude Dominic obsazen do role Micka Roryho.

Micka Rory se narodil na farmě pár kilometrů od Central City. Od dětství byl Mick fascinován ohněm. Tato fascinace přerostla v posedlost a vyvrcholila shořením jeho rodinného domu i se všemi členy rodiny. Místo toho, aby pomohl a oheň uhasil, tak se jen usmíval.


Po této události žil Micky se svým strýcem. Jeho žhářství pokračovalo až do doby, kdy se přidal k cirkusu jako polykač ohně. Tuto práci používal jako krytí pro svou trestnou činnost a krádeže v Central City. Stal se z něho Heat Wave.

Heat Wave je přesný opak Captaina Colda, který k páchání zla používá led. Oba proti sobě několikrát bojovali, než se spojili a stali se zakládajícími členy padoušské skupiny Rogues.

Heat Wave se poprvé objeví v desáté epizodě, kde se setká i s Captainem Coldem.

Diskuze /2

Bobisudka

v bratrském duchu musí hoši pokračovat i nadále :D

#2 Lucyus
webmaster
18.9.2014 | 12:43:58
18.9.2014 | 19:47:21
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Čtvrtá série

Třetí série je za námi aneb co bude dál?

Třetí série je za námi aneb co bude dál?

Problém týkající se Savitara je konečně vyřešen, ale poslední události finálního dílu třetí řady nám nedají spát. Jak nyní bude seriál The Flash pokračovat?

Reklama

Na co se můžeme těšit

Na co se můžeme těšit v 22. - 23. díle?

Na co se můžeme těšit v 22. - 23. díle?

Závěrečné střetnutí mezi Savitarem a Flashem je nevyhnutelné. Barry je ochoten udělat cokoliv, aby zachránil lásku svého života.

Určitě nepřehlédněte

Deset důvodů, proč se dívat na seriál The Flash

Deset důvodů, proč se dívat na seriál The Flash

Ještě jste se nezačali dívat na seriál The Flash? Pokud skutečně ne, tak si přečtěte deset důvodů od našich fanoušků, proč byste tak měli udělat!

Po The Flash k dalším seriálům ze stejného světa

Pokud jste se ocitli v situaci, že jste dokoukali seriál The Flash a nevíte, na co jiného se podívat, vaše první kroky by měly směřovat k seriálům Arrow, Vixen, Legends of Tomorrow a Supergirl, které přímo souvisí se seriálem The Flash a mají tak (částečně) společný děj!

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás