The Flash Druhá polovina první série objednána

Druhá polovina první série objednána

Druhá polovina první série objednána

Stanice CW objednala druhou polovinu první série a to seriál The Flash ani nezačal.


2 0
28.9.2014

Jak už bývá zvykem u novinek stanice CW, tak když je novinka uvedena do vysílání, tak je zatím potvrzena do zimního finále (cca devátý díl). Letos udělala stanice CW výjimku a objednala už první část druhé poloviny první série, protože věří, že seriál bude mít úspěch.

Zatím má tedy seriál The Flash celkově objednáno 12 epizod (9 z podzimu a 3 z jara), což už slibuje fakt, že se seriál The Flash dočká celkového počtu epizod (tedy nějakých 23 dílů).


Stanice CW vsází na jistotu, kritici vzali The Flash kladně, proto stanice vyhlíží celou sérii. Spolu s The Flash získal stejný počet epizod i seriál Jane the Virgin.

Diskuze /6

teenwolfes

Jooo tak to je dobre uz se nato tesim.:)

28.9.2014 | 20:55:03
Tomin14

už aby to bylo

28.9.2014 | 21:19:00
Cute_unicorn

Snad to tomu prospěje a první řada bude celistvější než u Arrow

28.9.2014 | 21:47:20
paytrack

Nevím, jak moc se autor článku orientuje v objednávkách seriálů, ale v drtivé většině seriály v USA (a tedy i na CW) dostávají po schválení pilotu standardně objednávku na 13 epizod. Taktéž se také stalo u Flashe, čili jistých je 13 epizod. To, o čem autor píše, byla objednávka na 3 dodatečné scénáře (pro Flashe i Jane the Virgin), aby stanice viděla, jak chce seriál pokračovat a aby dle toho (a dalších faktorů – sledovanosti, apod.) mohla učinit potencionální objednávku na dodatečné epizody do plné série (většinou 9–10 epizod). Píšu to proto, že jsem natěšeně rozklikl článek, abych si přečetl tu skvělou zprávu a nakonec se dočetl jen to, co už dávno vím a ke všemu je to ještě zcela špatně interpretováno. :-)

#5 Xavik
28.9.2014 | 21:56:17
Xavik

#4 paytrack: Ano, to všechno vím, akorát mě zarazilo, proč se zrovna u těchto seriálů (The Flash, Jane the Virgin) tahle informace objevila, proto jsem ji napsal. Vycházel jsem hlavně ze zkušenosti u Arrow, kde tomu tak (údajně) bylo protože tehdy byly objednány epizody pouze do zimního finále až poté se objednala celá první řada. Omlouvám se tedy, že jsi se nic nového nedozvěděl. :)

#6 paytrack
admin
28.9.2014 | 22:07:26
paytrack

#5 Xavik: Není se zač omlouvat, já jsem jen uvedl věci na pravou míru. Objednávky na dodatečné scénáře se objevují každý rok, ale je pravda, že takhle před samotným startem jsem to také ještě neviděl, ale fakt se nejedná o epizody ;)

28.9.2014 | 22:20:03
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Čtvrtá série

Třetí série je za námi aneb co bude dál?

Třetí série je za námi aneb co bude dál?

Problém týkající se Savitara je konečně vyřešen, ale poslední události finálního dílu třetí řady nám nedají spát. Jak nyní bude seriál The Flash pokračovat?

Reklama

Na co se můžeme těšit

Na co se můžeme těšit v 22. - 23. díle?

Na co se můžeme těšit v 22. - 23. díle?

Závěrečné střetnutí mezi Savitarem a Flashem je nevyhnutelné. Barry je ochoten udělat cokoliv, aby zachránil lásku svého života.

Určitě nepřehlédněte

Deset důvodů, proč se dívat na seriál The Flash

Deset důvodů, proč se dívat na seriál The Flash

Ještě jste se nezačali dívat na seriál The Flash? Pokud skutečně ne, tak si přečtěte deset důvodů od našich fanoušků, proč byste tak měli udělat!

Po The Flash k dalším seriálům ze stejného světa

Pokud jste se ocitli v situaci, že jste dokoukali seriál The Flash a nevíte, na co jiného se podívat, vaše první kroky by měly směřovat k seriálům Arrow, Vixen, Legends of Tomorrow a Supergirl, které přímo souvisí se seriálem The Flash a mají tak (částečně) společný děj!

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás