The Flash Herec Keiynan Lonsdale říká, že Kid Flash brzy narazí na problémy

Herec Keiynan Lonsdale říká, že Kid Flash brzy narazí na problémy

Herec Keiynan Lonsdale říká, že Kid Flash brzy narazí na problémy

Kid Flash neustále stoupá výš a výš. Barry ho učí všemu, co zná, díky čemuž se Kid Flash stává zkušenějším. To však neznamená, že se vyhne problémům.


17 1
12.2.2017

Wallyho schopnosti se neustále rozšiřují. Nejenom, že ho Barry učí, ale zároveň ho pověřil posláním zachránit Iris. A Wally si zatím vede dobře – sice ještě není tak zkušený jako Barry, ale naučil se ovládat třepot, kterým porazil metačlověka Clivea Yorkina.

Jak jsme již psali v dřívějším článku, Wally brzy narazí na problémy. „Wally se neustále zlepšuje. Má superschopnosti, má Jesse Quick, která na jeho Zemi netráví moc času, a má přátele, kteří jsou neustále po jeho boku. Díky tomu se cítí neporazitelně. Barry se tak už jednou cítil, a když se tak někdo cítí, tak se věci mohou pokazit,“ řekl herec Keiynan Lonsdale.


(Foto: CW)

Kromě toho, že na Wallyho čekají problémy, herec prozradil něco málo o své postavě: „Barry a Wally měli zajímavé dětství. Každý člověk přemýšlí jinak, a proto je každý tak jedinečný. Myslím, že Wally většinu života strávil tak, že nevěděl, kdo ve skutečnosti je. Věděl, že chce být někým, kdo udělá správná rozhodnutí. Schopnosti mu k tomu pomohly. Nyní je součástí rodiny a přátel, kteří v něj věří.“

Na jaké problémy podle vás Wally narazí?

Zdroj článku: Comic Book

Diskuze /15

Lex Luthor

Wally naráží na problémy pořád, seriál se moc začíná soustředit na něj, to je myslím špatně, herec mi moc sympatický není, Kid Flash by měl být mladší a v komiksech není černoch.

#4 Simir
12.2.2017 | 19:00:42
Argenium

to černoch by mi bylo docela ukradený ve 21. století ale hlavně je to Kid Flash… rozhodně má být mladší

12.2.2017 | 19:58:34
weyt007

neviem ako dobre máte naštudované komiksy ale je aj „černoch“ Kid Flash, skôr by som povedal že ten je známejši a vekovo sa postava Kid Flash nezhoduje zrovna najlepšie (aj keď v komiksoch sa nachádzali aj starší) ale nemôžu obsadiť nejakého 13 ročného chlapca, ved ako by to vyzeralo

#11 antty
12.2.2017 | 20:46:33
Simir

#1 Lex Luthor: Cernoch mi vubec nevadi, jsme v 21. stoleti a to ‚kid‘ muze byt mysleny, ze je mladsi nez Barry, spis ze nez doslova ‚dite‘.

13.2.2017 | 1:20:35
Lex Luthor

Mohli tam dát třeba 15letého herce, podívejte se na Gotham, Bruce tam hraje dobře, už dali i dětského metačlověka, Magentu, to že je herec černoch mi moc nevadí, ale je takový nesympatický.

13.2.2017 | 12:01:19
Dirrow

Magenta nebyla dítě

13.2.2017 | 14:36:19
Lex Luthor

Pro mě to dítě bylo ubohá kopie magneta

13.2.2017 | 14:55:49
Tomces

mě je nesympatická celá rodina Westů (kromě Joea) částečně i proto, že jsou černí :D

#10 Lex Luthor
13.2.2017 | 16:08:26
Time Remnant

Černoch může být, každopádně tady ten mi není ani trochu sympatický. Spíš naopak…

redaktor
13.2.2017 | 16:13:21
Lex Luthor

#8 Tomces: Joe mě tam právě nejvíc štve, pořád jen do všeho kecá a říká aby hrdinové nešli do akce protože tam zemřou. Joe myslím, že hrdinové znají svá rizika.je to už ohrané téma, jak tam pořád Joe kecá do všeho.

13.2.2017 | 16:38:56
antty

#3 weyt007: jako hlavní postavu určitě ne. Ale jako epizodickou by to mohlo být zajímavé. Mimochodem, jak to, že za dvě a půl řady zatím nedostalo schopnosti žádný dítě. Frankie ze začátku téhle řady sice byla mladší, ale pořád ne dítě. Tvůrcům se asi moc nechce řešit morálka a psychologie takového problému.

13.2.2017 | 16:45:21
antty

Westovi bych redukoval – Joe by mohl umřít a Wally odejít na E2, Iris bych klidně dopřál happyend s Barrym, ale hned po té bych z ní udělal vedlejší postavu, aby se tam neobjevovala tak často. Julian by naopak mohl být hlavní postavou nastálo.

13.2.2017 | 16:47:52
Cap19

Wally mi je čím dál tim víc nesympatický. Místo tohoa aby se seriál soustředil spíše na Barryho tak mě osobně připadá že předal otěže Wallymu a Barryho hodili do pozadí. A Wally celý seríál neutáhne, jako jsem mohli vidět v aktuální epizodě kde se wally objevil v oblek 3 a Barry pouze 1. Mě osobně to docela vadí, protože Wally jako Kid Flash mě absolutně nebaví. A Caitlin by se mohla stát Killer Frost, ufňukanou Caitlin jsme už viděli.

13.2.2017 | 17:49:32
Lex Luthor

Jo je sice fajn, že Cisco a Caitlin dostaly také schopnosti, ale vzhledem k tomu, že se jich bojí a neučí se je používat a nepomáhají Barrymu v terénu jim jsou spíše k ničemu, bylo by fajn vidět společně Vibea, Flashe a Killer Frost v akci jak bok po boku bojují proti nepřátelům, místo toho tam Cisco a Caitlin jenom fnukaj a dají tam pak Wallyho, který se snaží ukrást si celý seriál pro sebe.

13.2.2017 | 18:43:27
Xegiie

tato postava, herec a děj kolem něj mě seriál naprosto zničila.. byl to můj top seriál, nyní je jeden z nejhorších už i arrow je lepší s lepším obsazením :( ŠKODA

15.2.2017 | 11:09:51
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Čtvrtá série

Třetí série je za námi aneb co bude dál?

Třetí série je za námi aneb co bude dál?

Problém týkající se Savitara je konečně vyřešen, ale poslední události finálního dílu třetí řady nám nedají spát. Jak nyní bude seriál The Flash pokračovat?

Reklama

Na co se můžeme těšit

Na co se můžeme těšit v 22. - 23. díle?

Na co se můžeme těšit v 22. - 23. díle?

Závěrečné střetnutí mezi Savitarem a Flashem je nevyhnutelné. Barry je ochoten udělat cokoliv, aby zachránil lásku svého života.

Určitě nepřehlédněte

Deset důvodů, proč se dívat na seriál The Flash

Deset důvodů, proč se dívat na seriál The Flash

Ještě jste se nezačali dívat na seriál The Flash? Pokud skutečně ne, tak si přečtěte deset důvodů od našich fanoušků, proč byste tak měli udělat!

Po The Flash k dalším seriálům ze stejného světa

Pokud jste se ocitli v situaci, že jste dokoukali seriál The Flash a nevíte, na co jiného se podívat, vaše první kroky by měly směřovat k seriálům Arrow, Vixen, Legends of Tomorrow a Supergirl, které přímo souvisí se seriálem The Flash a mají tak (částečně) společný děj!

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás