The Flash Herečka Danielle Panabaker mluví o osobnosti Killer Frost

Herečka Danielle Panabaker mluví o osobnosti Killer Frost

Herečka Danielle Panabaker mluví o osobnosti Killer Frost

Fanoušci si Killer Frost oblíbili poměrně rychle, a proto všichni doufají, že Caitlin v této podobě zůstane co nejdéle. Herečka Danielle Panabaker v jednom rozhovoru mluvila o povaze své nové postavy a obecně o atmosféře seriálu.


18 1
7.5.2017

Kromě odhalení Savitarovi totožnosti jsme se ve dvacátém díle I Know Who You Are dočkali pořádné akce, která zahrnovala Killer Frost. Fanoušci budou ještě dlouho vzpomínat na její přemísťování za pomoci ledu a na to, jak bojovala s Flashem a Vibem.

Herečka Danielle Panabaker poskytla další rozhovor, ve kterém se nejdříve rozhovořila o konci třetí série: „Už jsem natočila všechny své scény ze třetí série a nechápu, jak finále mohlo skončit takto otevřené. Myslím, že po konci třetí řady se bude nabízet spousta otázek na zodpovězení týkající se toho, co se stalo s týmem Flash.“ Tím herečka jednoznačně narážela na cliffhanger, o kterém mluvili tvůrci seriálu.


(Foto: CW)

Dále se herečka rozhovořila o Killer Frost, která se v Caitlin nachází: „Je to něco, na co jsem se na začátku této série pořád ptala. Pořád mi říkali, že Killer Frost je zlá postava, která žije uvnitř Caitlin. Vznikla kvůli Flashpointu a pořád se chce dostat ven. Je to něco jako u Magenty, kterou jsme v seriálu měli na začátku této série. Je uvnitř ní a chce se dostat ven, aby mohla páchat zlo.“

Nakonec herečka prozradila, jak se seriál nyní více podobá temnější atmosféře Arrowa, protože vždycky se jednalo o odlehčenější seriál: „Myslím, že to je výzva, protože někteří herci mají teď napsaný temnější příběh než ostatní. Je mi líto Granta Gustina, protože každou sérii umírají Barryho blízcí lidé. Je to výzva, zároveň je to pro nás něco nového, ale dívám se na seriál, viděla jsem muzikálový díl, který byl podle mě fantastický, a myslím, že bude hezké se vrátit k odlehčenější atmosféře, která nás doprovázela v předchozích sériích. Doufám, že se dočkáme další muzikálové epizody. Uvidíme, co nás příští rok čeká.“

Herečka nevyvrátila, ale ani nepotvrdila, zda se Killer Frost dočkáme i v další sérii, proto je stále naděje, že Killer Frost zůstane v seriálu i nadále.

Zdroj článku: Comic Book

Diskuze /10

Lex Luthor

Flash myslím neměl temnější atmosféru Arrowa vůbec začínat víc se mi líbil, když byl odlehčenější a byli tam vtipy budu rád když se seriál vrátí k odlehčenější verzi, mám rád Caitlin jako Killer Frost.

7.5.2017 | 17:18:12
Rubi

Ráda bych viděla Killer Frost v týmu jako Caitlin, která ji má pod kontrolou.

7.5.2017 | 17:26:13
Stardos

„Je mi líto Granta Gustina, protože každou sérii umírají Barryho blízcí lidé“ – jako Caitlin na tom není o moc lépe :D

7.5.2017 | 17:40:39
league

Hele jak to bylo s komiksy flashe Cailin se nevrátí zpátky že ne ? Zůstane napořád Killer frost

#6 nowas
7.5.2017 | 18:18:01
Arrow123

Caitlin mám radšej ako záporačku takže dúfam že tam Killer Frost bude čo najdlhšie

#7 p3dro
7.5.2017 | 18:28:14
nowas

#4 league: myslím že tam je čistě záporák a ani se neznají jako Caitlin a Barry.. podle všech komiksů by se vracet neměla.. ale tohle je seriál a ten si jede svou cestou.. spíš si myslím že Caitlin se naučí Frost ovládat a bude klaďas se schopnostma :-)

#9 Kennymcc
7.5.2017 | 21:06:02
p3dro

#5 Arrow123: Amen, bratře!!!

#8 Lex Luthor
7.5.2017 | 21:27:40
Lex Luthor

#7 p3dro: Taky souhlasím nechte ji jako Killer Frost minimálně do konce série

7.5.2017 | 22:14:53
Kennymcc

#6 nowas: Presne jak rikas, v serialu si jedou dle sveho takze nic neni stanoveneho :) Co jsem patral, tak Killer Frost byla vzdycky zla dle komiksu, teda pokud jsem nepatral blbe :) Prave me zajimalo, jestli neni nekde zminka, ze Caitlin nejakym zpusobem dokazala KillerFrost ovladnout a jeji pouzivani/schop­nosti kontrolovat. Osobne si myslim, ze k necemu takovemu v serialu dojde a ze to bude spis az nekdy v prubehu 4. serie, ale klidne to muze byt i soucast finale 3. serie.

8.5.2017 | 18:44:03
azazel

me by se libilo kdyby zustala Killer Frost vizazi a zlou povahou,jen by ji trochu premahaly emoce od Caitlin..Takova polepsena Killer Frost..jeji vzhled je paradni oproti nevyrazne hodnucke Caitlin..

9.5.2017 | 7:41:13
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Čtvrtá série

Třetí série je za námi aneb co bude dál?

Třetí série je za námi aneb co bude dál?

Problém týkající se Savitara je konečně vyřešen, ale poslední události finálního dílu třetí řady nám nedají spát. Jak nyní bude seriál The Flash pokračovat?

Reklama

Na co se můžeme těšit

Na co se můžeme těšit v 22. - 23. díle?

Na co se můžeme těšit v 22. - 23. díle?

Závěrečné střetnutí mezi Savitarem a Flashem je nevyhnutelné. Barry je ochoten udělat cokoliv, aby zachránil lásku svého života.

Určitě nepřehlédněte

Deset důvodů, proč se dívat na seriál The Flash

Deset důvodů, proč se dívat na seriál The Flash

Ještě jste se nezačali dívat na seriál The Flash? Pokud skutečně ne, tak si přečtěte deset důvodů od našich fanoušků, proč byste tak měli udělat!

Po The Flash k dalším seriálům ze stejného světa

Pokud jste se ocitli v situaci, že jste dokoukali seriál The Flash a nevíte, na co jiného se podívat, vaše první kroky by měly směřovat k seriálům Arrow, Vixen, Legends of Tomorrow a Supergirl, které přímo souvisí se seriálem The Flash a mají tak (částečně) společný děj!

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás