The Flash Herečka Rachel Bloom ze seriálu Crazy Ex-Girlfriend napsala písničku pro muzikálový crossover

Herečka Rachel Bloom ze seriálu Crazy Ex-Girlfriend napsala písničku pro muzikálový crossover

Herečka Rachel Bloom ze seriálu Crazy Ex-Girlfriend napsala písničku pro muzikálový crossover

Muzikálová epizoda seriálu The Flash začíná dostávat patřičné obrysy. Nejenom, že víme, kdo napsal písně, které vznikly speciálně pro tento crossover, ale zároveň víme, jak se jmenují a kdo je zazpívá.


16 2
4.2.2017

Herečka Rachel Bloom, protagonistka a tvůrkyně seriálu Crazy Ex-Girlfriend, bude mít velkou spojitost s muzikálovým crossoverem seriálů The Flash a Supergirl, ač si v něm sama nezahraje. Už dříve bylo prozrazeno, že se tento crossover dočká své vlastní písně, která vznikne speciálně pro tuto událost, ale nikdo nečekal, že na ní bude spolupracovat Rachel Bloom.

Herečka prozradila, že jakmile se o muzikálovém crossoveru dozvěděla, tak napsala Marku Pedowitzovi, řediteli stanice CW, který ji spojil s tvůrci seriálů Gregem Berlantim a Andrewem Kreisbergem. „Ihned jsem jim nabídla své služby. Jakmile si vybrali jeden můj nápad na písničku, tak jsem zavolala Tomu Rootovi, svému starému šéfovi z Robot Chicken, se kterým jsem to začala vymýšlet. Nakonec jsme vymysleli píseň s název ‚Superpřátelé‘. Jsem z toho nadšená. Hudba je nejlepším vyjádřením příběhu a vývoje postav. Zároveň byla sranda napsal humornou píseň pro superhrdiny,“ řekla Rachel Bloom.


Písnička Superpřátelé zazní v crossoverové epizodě Duet, ve které ji budou zpívat herci Grant Gustin a Melissa Benoist. Kromě této písničky zazní v díle i song Běžím k tobě domů, kterou napsali Benj Pasek a Justin Paul. Zazpívá ji pochopitelně Grant Gustin.

Zdroj článku: BuzzFeed

Diskuze /7

Billy the Kid

už se těším :)

4.2.2017 | 18:47:12
tyna2014

‚Superfriends‘ kdo pomyslel na starkid? :D

4.2.2017 | 19:37:12
Lex Luthor

uvidíme co z toho bude, možná se prohloubí přátelství Karry a Barryho ti dva se k sobě hodí víc, než Barry a Iris.

#4 Kennymcc
4.2.2017 | 20:08:07
Kennymcc

#3 Lex Luthor: Pokud doufas v nejaky vztah mezi Barrym a Karou, tak bych radeji jen zustal i tajneho prani :) Pokud by mel by nejaky vztah tak mozna s PowerGirl, kterou by mela tez hrat Melissa Benoist. Ale tezko rict, kde se PowerGirl ukaze, jestli ve Flashovi anebo spis v LoT, kde Ray Palmer tak trochu naznacil jeji existenci :)

#5 Vojtislav #6 Lex Luthor
4.2.2017 | 21:20:55
Vojtislav

#4 Kennymcc: Jakým způseb ji naznačil?

redaktor
4.2.2017 | 21:24:25
Lex Luthor

#4 Kennymcc: Ray akorát v crossoverru říkal, že Kara vypadá jako jeho sestřenice, to byla jasná narážka na jeho dřívější roli supermana, aspon podle mě, jinak taky nevím, kdy naznačil výskyt PowerGirl v legendách.

#7 Kennymcc
4.2.2017 | 21:28:08
Kennymcc

#6 Lex Luthor: Tak to asi chapeme kazdy jinac :) Jde o to ze jeho sestrenice je/bude PowerGirl :) Jen nevim kdy to chteji tvurci realizovat nebo jestli vubec…

5.2.2017 | 0:50:46
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Čtvrtá série

Třetí série je za námi aneb co bude dál?

Třetí série je za námi aneb co bude dál?

Problém týkající se Savitara je konečně vyřešen, ale poslední události finálního dílu třetí řady nám nedají spát. Jak nyní bude seriál The Flash pokračovat?

Reklama

Na co se můžeme těšit

Na co se můžeme těšit v 22. - 23. díle?

Na co se můžeme těšit v 22. - 23. díle?

Závěrečné střetnutí mezi Savitarem a Flashem je nevyhnutelné. Barry je ochoten udělat cokoliv, aby zachránil lásku svého života.

Určitě nepřehlédněte

Deset důvodů, proč se dívat na seriál The Flash

Deset důvodů, proč se dívat na seriál The Flash

Ještě jste se nezačali dívat na seriál The Flash? Pokud skutečně ne, tak si přečtěte deset důvodů od našich fanoušků, proč byste tak měli udělat!

Po The Flash k dalším seriálům ze stejného světa

Pokud jste se ocitli v situaci, že jste dokoukali seriál The Flash a nevíte, na co jiného se podívat, vaše první kroky by měly směřovat k seriálům Arrow, Vixen, Legends of Tomorrow a Supergirl, které přímo souvisí se seriálem The Flash a mají tak (částečně) společný děj!

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás