The Flash Kdy se dočkáme Black Flashe?

Kdy se dočkáme Black Flashe?

Kdy se dočkáme Black Flashe?

Rychlíků není nikdy dost, a proto netrpělivě vyhlížíme příchod Black Flashe, samotné smrtky všech rychlíků, kterého jsme se na chvíli dočkali už ve finále druhé série.


32 0
28.12.2016

Na konci druhé řady byl Zoom konečně poražen. Pokud si dobře vzpomínáte, tak se Zoom proměnil na Black Flashe a zmizel neznámo kam. Tím pádem se objevily otazníky týkající se jeho návratu. Kdy se tedy Black Flashe dočkáme?

Na otázku týkající se Black Flashe nedávno odpověděl herec Teddy Sears, představitel Huntera Zolomona: „Zoom se proměnil na Black Flashe, který má v komiksovém světě velký příběh. Je něco jako smrtka rychlíků. Tvůrce Andrew Kreisberg mluvil o tom, že by se tuto sérii mohl Black Flash někdy objevit.“


(Black Flash na konci druhé série. Foto: CW)

Pokud bychom se Black Flashe skutečně dočkali, tak by to pravděpodobně byla pouhá epizodní záležitost jako v případě návratu Reverse Flashe v epizodě The Reverse-Flash Returns. Teddy Sears se aktuálně věnuje seriálu 24: Legacy, proto je nepravděpodobné, že by se v seriálu The Flash objevil ve více dílech.

Chcete znovu vidět herce Teddyho Searse v seriálu The Flash?

Zdroj článku: TV Guide

Diskuze /11

Bane

To by bylo parádní, kdyby se objevil Black Flash

28.12.2016 | 13:21:39
Red Viper

Možná „s jeho pomocí“ bude Savitar poražen

#4 nowas
28.12.2016 | 13:25:25
Carnage

tak jako na ten digi zombie obličej nepotřebují toho herce :D

28.12.2016 | 14:02:22
nowas

#2 Red Viper: spíš on bude ten kdo zabije Savitara si myslím :-D

28.12.2016 | 16:13:52
mmmm

Sem si myslel, že chcípnul.

29.12.2016 | 22:26:52
Exie_

Jak to je s rychlostním barevným spektrem? Co jsem se někde dočetl a dosud jsem to ani nevěděl, že jsou 4 barvy. Červená -->nejpomalejší… po čase jde na žlutou → pak na na modrou → a konečná je bílá, kde jeho limit rychlosti je nejvyšší. V seriálu to asi neplatí, ale pokud se podíváte na připravovaný Justice League, tak Barry je tam už se mi zdá z The News 52 a jeho barva rychlíka je modrá. A pochybují, že by ten geek byl Future Flash.

#7 totti #8 totti
30.12.2016 | 0:42:06
totti

#6 Exie_: Sčasti máš pravdu, červený blesk – najpomalší, biely – najrýchlejší. To však platí len pre New 52. V komiksoch pred New 52 na tom viacmenej nezáležalo. Žltý blesk znamenal napojenie na Speed Force, červený napojenie na Negative Speed Force. Inú farbu blesku znamenala nejaká manipuláciu s časom alebo niečo iné.

V seriáli je tiež odlišné. Žltú farbu majú speedsteri s prístupom do Speed Force, každý má však iný odtieň. Červenú farbu majú tiež speedsteri s prístupom k Speed Force, ale to spojenie je nejako ovplyvnené alebo len napodobnili účinky Speed Force. Modrú majú tí, ktorí sa snažili zvýšiť svoju rýchlosť nejakými drogami, ako napr. Zoom. Bielu farbu má len Savitar, prečo je to tak sa ešte nevie. Snáď to nejako vysvetlia.

Čo sa týka filmu, tak pravdepodobne je to len na odlíšenie od seriálu. Ale ťažko povedať. Z traileru to vyzerá, že Barry bude mať spoločné len meno s Barrym z komiksu. Charakter, osobnosť sa zdá byť iná

31.12.2016 | 12:56:28
totti

#6 Exie_: https://www.youtube.com/watch?… Tu je to aj vysvetlené, pri čom čierna farba zostáva nevysvetlená.

31.12.2016 | 13:07:13
Kennymcc

Taky si myslim ze Black Flash bude hrat svou roli v ukonceni Savitara, no jsem na to zvedav :) Bude zajimave sledovat, zda v nem zustanou nejake pocity ci vzpominka Zooma :)

2.1.2017 | 20:28:46
Dirrow

Vždyt červenou měl např. Revers-Fleshe a ten je rychlejší než Zoom a možná je rychlejší než Barry, který má oranžovou barvu…a ti jak se zdá pomalejí..(Jesse, Wally, Trajectory apod.) mají žlutou..a Savitar taky nemá plně bílu..je do modra

#11 totti
3.1.2017 | 13:58:43
totti

#10 Dirrow: Prečítaj si ešte raz čo som napísal a pozorne. Rozlíšenie rýchlosti podľa blesku platí len pre New 52 komiksy. V seriáli je to inak. Na wiki uvádzajú Barryho so žltým bleskom, ktorý má oranžový odtieň. Jesse Quick má napríklad svetložltý odtieň. Tak isto ako u Savitara je biela. Nie je to čistá biela, ale určite je ten blesk viac biely ako modrý.

3.1.2017 | 19:52:13
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Čtvrtá série

Třetí série je za námi aneb co bude dál?

Třetí série je za námi aneb co bude dál?

Problém týkající se Savitara je konečně vyřešen, ale poslední události finálního dílu třetí řady nám nedají spát. Jak nyní bude seriál The Flash pokračovat?

Reklama

Na co se můžeme těšit

Na co se můžeme těšit v 22. - 23. díle?

Na co se můžeme těšit v 22. - 23. díle?

Závěrečné střetnutí mezi Savitarem a Flashem je nevyhnutelné. Barry je ochoten udělat cokoliv, aby zachránil lásku svého života.

Určitě nepřehlédněte

Deset důvodů, proč se dívat na seriál The Flash

Deset důvodů, proč se dívat na seriál The Flash

Ještě jste se nezačali dívat na seriál The Flash? Pokud skutečně ne, tak si přečtěte deset důvodů od našich fanoušků, proč byste tak měli udělat!

Po The Flash k dalším seriálům ze stejného světa

Pokud jste se ocitli v situaci, že jste dokoukali seriál The Flash a nevíte, na co jiného se podívat, vaše první kroky by měly směřovat k seriálům Arrow, Vixen, Legends of Tomorrow a Supergirl, které přímo souvisí se seriálem The Flash a mají tak (částečně) společný děj!

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás