The Flash Mirror Master si zahraje jednoho z padouchů třetí série

Mirror Master si zahraje jednoho z padouchů třetí série

Mirror Master si zahraje jednoho z padouchů třetí série

Po menší pauze tu máme další castingovou novinku. Ve třetí řadě seriálu The Flash se můžeme těšit na padoucha, který vystupuje pod přezdívkou Mirror Master.


34 0
11.8.2016

Novou postavou třetí série se stává Mirror Master, kterého se dočkáme už ve čtvrté epizodě, která bude odvysílána buď na konci října, nebo na začátku listopadu. V komiksech se objevilo několik postav, které měly tuto přezdívku, v seriálu The Flash se ale můžeme těšit na první verzi této postavy, která má civilní jméno Sam Scudder.

Sam Scudder, aka Mirror Master, je vyhrazený kriminálník s velkým egem. Díky svým schopnostem může procházet skrze reflexní plochy (tedy skrze zrcadla). Scudder se vydá na kriminální dráhu, aby ukázal, že je tím největším zlodějem, kterého kdy Central City poznalo. Mirror Master je zároveň členem zločinecké organizace Rogues, kam mimo jiné patří i Leonard Snart a Mick Rory.


Ve třetí řadě si Sama Scuddera zahraje herec Grey Damon, který je známý svými rolemi v seriálech Star-Crossed a Aquarius.

Diskuze /2

Time Remnant

Herec sympatickej, proč ne :)

redaktor
11.8.2016 | 20:00:37
Klillker

Awesome, Mirror Master, Hologramy asi ještě používat nebude, netrpělivě sem čekal, kdy ho tam šoupnou

12.8.2016 | 3:17:17
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Čtvrtá série

Třetí série je za námi aneb co bude dál?

Třetí série je za námi aneb co bude dál?

Problém týkající se Savitara je konečně vyřešen, ale poslední události finálního dílu třetí řady nám nedají spát. Jak nyní bude seriál The Flash pokračovat?

Reklama

Na co se můžeme těšit

Na co se můžeme těšit v 22. - 23. díle?

Na co se můžeme těšit v 22. - 23. díle?

Závěrečné střetnutí mezi Savitarem a Flashem je nevyhnutelné. Barry je ochoten udělat cokoliv, aby zachránil lásku svého života.

Určitě nepřehlédněte

Deset důvodů, proč se dívat na seriál The Flash

Deset důvodů, proč se dívat na seriál The Flash

Ještě jste se nezačali dívat na seriál The Flash? Pokud skutečně ne, tak si přečtěte deset důvodů od našich fanoušků, proč byste tak měli udělat!

Po The Flash k dalším seriálům ze stejného světa

Pokud jste se ocitli v situaci, že jste dokoukali seriál The Flash a nevíte, na co jiného se podívat, vaše první kroky by měly směřovat k seriálům Arrow, Vixen, Legends of Tomorrow a Supergirl, které přímo souvisí se seriálem The Flash a mají tak (částečně) společný děj!

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás