The Flash Muzikálová epizoda byla hodně důležitá

Muzikálová epizoda byla hodně důležitá

Muzikálová epizoda byla hodně důležitá

Ač se to nemusí zdát, tak muzikálový crossover seriálů The Flash a Supergirl byl v jedné věci velmi důležitý. Podívejte se, co na dění v tomto díle říkají tvůrci a herci.


27 2
25.3.2017

Podobně jako všechny crossovery, které stanice CW dělá pro komiksové seriály, tak i tento menší crossover byl podstatný. Muzikálový crossover byl představován tak, že se bude jednat o oddechovou epizodu, která se pojme trochu jinak – muzikálově. Nakonec se však ukázalo, že vyřešila problémy, které byly jak v seriálu Supergirl, tak i v The Flash. Ano, ústřední páry těchto seriálů se opět daly dohromady.

„Barry a Kara skutečně potřebovali jít na toto dobrodružství, protože oba dva měli zlomené srdce. Tahle epizoda jim je napravila,“ řekl tvůrce Andrew Kreisberg. „Napravil je někdo zlý. Šlo o to, že jsem tu měli padoucha, který nekonal zlo. Nebylo to tedy tak, jak všude jinde. Říkali jsme si, že když je to muzikál, tak tam chceme něco jiného, a tohle nám přišlo jako něco, co se pro muzikál hodí,“ dodal tvůrce k Music Meisterovi.


Tvůrce a scenárista Todd Helbing navíc řekl, že tato série potřebovala trochu odlehčenější stránky: „Tento rok jsme tu měli tolik temných věcí, a proto jsme si řekli, že když tu budeme mít Music Meistera, kterého budeme mít v muzikálové epizodě, tak to nemůže být tak temné. Musí to být odlehčené. Byl to skvělý padouch, který nás zavedl do snového světa. Zároveň jsme věděli, že na konci chceme, aby Barry požádal Iris o ruku, a proto jsme to udělali tak, že jí zazpíval.“

Herci a tvůrci si muzikálovou epizodu pochvalovali z mnoha důvodu. Grantu Gustinovi se líbilo především to, že něco takového v seriálu ještě nebylo: „Každý se nás ptal na Darrena, který hrál Music Meistera. Pořád chtěli vědět, jakým padouchem je, ale bylo skvělé, že s námi jen manipuloval. Byla to hezká změna. Bylo to něco, co jsme nikdy nedělali a možná to už nikdy neuděláme. Skvěle jsme si odpočinuli od toho, co se v seriálu aktuálně děje. Doslova jsme otočili stranu a dělali přesný opak, všude byla samá radost.“

Herečka Candice Patton řekla, že díky muzikálové epizodě se superhrdinové Flash a Supergirl vrátili do svých starých kolejí, protože z nich vyjeli pryč. Ač jsou superhrdinové, tak i oni mají city, které se musely napravit.

Co se týče samotného seriálu The Flash, tak finální zasnoubení bylo klíčové, protože Barrymu se opět podařilo změnit budoucnost, protože Iris na sobě neměla v den své smrti prstýnek. Nyní by ho měla mít, čímž dojde k dalším změnám v budoucnosti.

Zdroj článku: THR; Foto: CW

Diskuze /20

Lex Luthor

Snad se ve Flashovi vrátí k optimismu a humoru a ne k temným stránkám.

#4 mrco1991
25.3.2017 | 15:04:28
KaraSnowAllen

Jen z Music Meistera udělali shippera(ačkoliv nevím, jaký podle komiksu je). :D S epizodou jsem docela spokojená, ale tohle mi vadilo.

No co, tak Iris bude mít prstýnek v momentě, kdy jí Savitar zabije, to je toho. :D

25.3.2017 | 15:26:38
Maškynson

Dojímavé

25.3.2017 | 15:36:07
mrco1991

#1 Lex Luthor: temno ale neznamena vyplakavanie hlavných postav, temno si predstavujem na sposob daredeil ako to robi marvel, to je to prave temno co tomuto seriálu chyba…

25.3.2017 | 15:36:28
WolverineCzE

Daredevil není o temnu to je o mluvení a malo akce naproti Iron-Fist.

25.3.2017 | 17:41:53
TheRadvano

Jedna věc mě zarazila : Jak Barry věděl o Supermanovi ? A pokud mu o něm Kara řekla, jak věděl jak se chová ? :D Nejdůležitější věc v crossoveru :D

#7 Argenium #8 Billy the Kid #10 ShadowKittyGirl
25.3.2017 | 17:49:19
Argenium

#6 TheRadvano: jsou dva typy seriálů na který se koukám… ty úžasné (třeba Daredevil), u který mi vadí skoro každá blbost co tam je špatně a ty dobré (jako třeba Flash nebo letošní Arrow nebo Legendy), kde jsem se tak nějak rozhodl, že fakt nemá cenu řešit takovýhle plotholes… :D

#10 ShadowKittyGirl
25.3.2017 | 20:29:17
Billy the Kid

#6 TheRadvano: z velkeho crossoveru, ona řekla že ma bratra :)

25.3.2017 | 21:09:44
default

Fajn, tak uz tu sladkou romantiku mame za sebou a snad konecne se zacne neco dit, nejaka ta akce, pribeh, detektivka… (skoda, ze se berry nedal s blonckou dohromady! :D )

25.3.2017 | 23:21:56
ShadowKittyGirl

#6 TheRadvano: Přesně, to mně taky zarazilo, Kara ho myslím zmínila stejně jako on zmínil Arrowa a Black Canary při jejich prvním setkání + o něm v crossoveru hovořila jako o svém batranci, že jsou na to na své zemi samy a tak, ale nemohl vědět, jak se chová a takhle ho napodobovat, když se s ním nikdy nesetkal…

#7 Argenium: To asi nemá no, taky pravda :-/

26.3.2017 | 1:55:17
Lupi

Za mna jedna z najhorsich casti, neviem mozno starnem ale tato cast ma vobec neoslovila nepobavila proste nic

26.3.2017 | 3:33:00
tomasmachalekkkk

Už nikdy více Díl jsem přetáčel

26.3.2017 | 6:45:47
Arcess

Ten padouch je hravě všechny přepral a v klidu odešel.Tahle postava by měla dostat víc prostoru.

#14 Simir
26.3.2017 | 11:46:55
Simir

#13 Arcess: Protože se mu povedlo docílit toho co chtěl. Tzn. věděl jak se Iris s Barrym a Kara s Mon-Elem milují a chtěl je dát zase dohromady + jim dokázat, že tomu druhýmu na nich záleží.

#15 FanArrow
26.3.2017 | 15:16:37
FanArrow

#14 Simir: Ja si myslim že Arcess, chtěl poukázat, na to že ten MM je nepřemožitelný, dožene v pohodě rychlíka, může člověka uvrhnout do nějaké hypnozy, a ještě ho nic nezadrží myslim to vězení co maj na Meta lidi, jako záporák by byl velký oříšek pro Flashe!

#17 Simir
26.3.2017 | 20:36:52
Lex Luthor

Škoda, že Kara a Barry neskončili spolu, Mon-El mohl odejít se svými rodiči a Iris zemřít na konci 2 série pak by odešel i Joe a Wally a byl by klid.

27.3.2017 | 17:38:12
Simir

#15 FanArrow: Hlavně kdyby byl záporák tak si Barry ani neškrtne, tak asi tak :D proto to možná vyřešili takhle. By dal všechny speedstery do komatu a celý město by bylo jeho… kdyby byl 100% záporák, tak to by to dopadlo.

27.3.2017 | 18:24:06
antty

tak MM není nepřemožitelný – je to vlastně parazit schopností, takže když vzal schopnosti Kaře, tak by ho měl zastavit kryptonit (jenže tím v těhle seriálech oproti Smallvillu dost škudlí :). MM navíc nepomohl jenom Kaře a Barrymu, ale „lekci“ dostal i Wally, tím že se zapojil do boje proti němu, tak se mu vrátilo sebevědomí a rovnováha (proto se MM vlastně nechal chytit, protože kdyby nechtěl, tak by proti němu neměli šanci bez kryptonitu).

28.3.2017 | 14:44:16
antty

Neví, ale někdo z vás, co je vlastně zač? Něco jako Mixi (ten, co si namlouval Karu, to jménu nenapíšu :)?

28.3.2017 | 14:45:44
GreenDragon

Důležitá? Spíš zbytečná!!!

23.6.2017 | 19:01:52
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Čtvrtá série

Třetí série je za námi aneb co bude dál?

Třetí série je za námi aneb co bude dál?

Problém týkající se Savitara je konečně vyřešen, ale poslední události finálního dílu třetí řady nám nedají spát. Jak nyní bude seriál The Flash pokračovat?

Reklama

Na co se můžeme těšit

Na co se můžeme těšit v 22. - 23. díle?

Na co se můžeme těšit v 22. - 23. díle?

Závěrečné střetnutí mezi Savitarem a Flashem je nevyhnutelné. Barry je ochoten udělat cokoliv, aby zachránil lásku svého života.

Určitě nepřehlédněte

Deset důvodů, proč se dívat na seriál The Flash

Deset důvodů, proč se dívat na seriál The Flash

Ještě jste se nezačali dívat na seriál The Flash? Pokud skutečně ne, tak si přečtěte deset důvodů od našich fanoušků, proč byste tak měli udělat!

Po The Flash k dalším seriálům ze stejného světa

Pokud jste se ocitli v situaci, že jste dokoukali seriál The Flash a nevíte, na co jiného se podívat, vaše první kroky by měly směřovat k seriálům Arrow, Vixen, Legends of Tomorrow a Supergirl, které přímo souvisí se seriálem The Flash a mají tak (částečně) společný děj!

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás