The Flash Pět věcí, kterých se možná dočkáme v pokračování třetí série

Pět věcí, kterých se možná dočkáme v pokračování třetí série

Pět věcí, kterých se možná dočkáme v pokračování třetí série

Už za necelých deset dní se dočkáme pokračování třetí řady seriálu The Flash, a proto se s námi pojďte podívat na pět věcí, kterých bychom se ve zbytku třetí série chtěli dočkat.


28 1
15.1.2017

1. Naplnění vize z budoucnosti

Cestování časem v komiksovém světě stanice CW začalo s velkým zmatkem, ze kterého jsme se stále nedostali, a pravděpodobně se z něj ani nikdy nedostaneme. To, že v tom tvůrci těchto seriálů mají nepořádek, už delší dobu víme, ale je to vůbec poprvé, co jsme se s Flashem podívali do budoucnosti. Vzhledem k tomu, co Barry v budoucnosti viděl, se nabízí otázka, zda se vize skutečně splní. My v seriálu budeme odhalovat, zda s tím Barry dokáže něco udělat.

2. Nový vztah pro Cisca

Už dlouho se seriál nezaměřil na Ciscův osobní život, ale s příchodem Gypsy se to může změnit. Sice popis jedenácté epizody Dead or Alive říká, že spolu budou bojovat, ale vše může skončit naprosto jinak. Tito dva se k sobě hodí především díky tomu, jak podobné jsou jejich schopnosti.


3. Nové obleky

Cisco a Caitlin stále nemají své obleky a my víme, že se jich dočkají. Tyto obleky snad už konečně navléknou ve druhé polovině třetí řady.

4. Více Jaye Garricka

Herec John Wesley Shipp neodmyslitelně patří k seriálu The Flash. I když jeho postava zemřela, tak dostal druhou šanci v podobě Jaye Garricka ze Země 3. Paradoxně tak hraje opět Flashe, kterého už jednou hrál ve stejnojmenném seriálu z devadesátých let.

5. Ještě větší ponoření do mytologie

Seriál The Flash je především o rychlících, a proto je jen otázkou času, kdy se dočkáme dalšího. Obzvláště se těšíme na Johnnyho Quicka a Maxe Mercuryho, kteří se snad již brzy objeví v seriálu.

Foto: CW, DC Comics; Zdroj článku: Comic Book

Diskuze /15

skalloo

Johny quick a max..to by bola bomba :)

15.1.2017 | 11:44:15
Lex Luthor

Snad bude Cisco více srandovní, bude chrlit jednu hlášku za druhou a více se těšit ze svých schopností, doufal jsem v to na začátaku třetí série, ale pak z něj udělali vážného člověka, který trpí ztrátou bratra. Tak snad to s příchodem Gypsy změní.

15.1.2017 | 12:59:07
scottt1

Podla mna je cela 3. seria len jeden velky flashpoint paradox. Na konci serie sa vrati spät na zaciatok, kde zabrani sebe samemu , aby zachranil ich matku.

15.1.2017 | 13:05:27
monopol

je fakt že Cisco a Caitlin mají dostat svoje obleky, nic méně s tím jaká je Killer Frost si nemyslim, že by jí Cisco dělal oblek, nebo aspoň ne dobrovolně, takže buď si to Killer Frost v hlavě něják přebere nebo si s Caitlin něják promluví, nebo se to Caitlin naučí ovládat(jak jsme viděli nakonci 9.epizody) a nebo Killer Frost donutí Cisca k tomu aby jí oblek vyrobil. A nebo jí oblek udělá někdo uplně jiný.

15.1.2017 | 13:07:42
totti

Tak dosť by záležalo, ktorého Johnnyho Quicka by zvolili. Myslím však, že nejakých speedsterov by si mali nechať aj do budúcnosti

15.1.2017 | 13:18:31
Billy the Kid

je vůbec nějaký speedster kladný, a nebo je to jen bary a zbytek zaporáku :)

#7 iBrainac #8 Time Remnant
15.1.2017 | 14:52:14
iBrainac

#6 Billy the Kid: Kid flash, jay garrick?

15.1.2017 | 15:28:00
Time Remnant

#6 Billy the Kid: Zamysli se na 2 sekundy…Jay Garrick, Jesse quick, kid flash......

redaktor
15.1.2017 | 15:43:57
Lex Luthor

Doufám, že na konci třetí série to zresetujou a flashpoint paradox skončí a Flash se vrátí ke klasice, seriálu Arrow návrat ke klasické první série pomohl

15.1.2017 | 16:48:10
VampKošilka

Já doufám, že Ajris zaklepe bačkorami, tak jak jsme to viděli, či klidně jakkoliv jinak, hlavně at už jí z toho seriálu vypráskají, ta jediná mi tak fakt vadí…a místo ní třeba vrátit Patty Spivot, ale to bych asi chtěla moc. A Jay Garrick je super, určitě se na něj budu těšit.

15.1.2017 | 21:38:19
Lex Luthor

Barry se víc hodí ke Kaře i v Crossoveru jim to spolu klapalo radši bych spolu viděl Flashe a Supergirl i když jsou oba z jiných vesmírů nevidím v tom problém vzhledem k tomu, že Barry může volně cestovat mezi vesmíry.

16.1.2017 | 16:16:34
StarLordíík

Však Johnny Quick a Max Mercury jsou normálně kladné postavy ne? Doufám že to tak bude i tady :)

16.1.2017 | 16:51:42
Exie_

Je tu několik alternativních možností. Je možný, že Flash ve „Finále“ naruší bránu časoprostoru a zabrání svému minulému já zachránit svou matku, resp. 2×23 ending, kdy se ho bude snažit chytit ve SpeedForce. Na druhou stranu, kdo sleduje LoT, tak se dozvěděl od svého 40 let budoucího já, že když vytvořil Paradox, tak při nápravě vše dojebal a tak všechny odchylky v čase se posunuly do budoucnosti. Možná se už seriál neodehrává v Paradoxu, ale nadcházející události jsou ukázkou toho, jak je to v komiksové předloze.

16.1.2017 | 23:37:52
Exie_

A co se týče Maxe Mercuryho. Tak se těším. Doufám, že se ujme tréninku Wallyho, jak to má správně být.

16.1.2017 | 23:40:44
Kennymcc

Vzhledem k tomu ze jsem sledoval Flashe z 90. let kde ho hral jak bylo zmineno J.W. Shipp, tak se vzdy na Jay Garricka v jeho provedeni moc tesim :) Nesmime zapomenout na zablesky v case, kdy byl videt Barry ve vezeni :) https://i.nahraj.to/f/1DrC.jpg To vsechno muze prijit :)

20.1.2017 | 21:04:12
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Čtvrtá série

Třetí série je za námi aneb co bude dál?

Třetí série je za námi aneb co bude dál?

Problém týkající se Savitara je konečně vyřešen, ale poslední události finálního dílu třetí řady nám nedají spát. Jak nyní bude seriál The Flash pokračovat?

Reklama

Na co se můžeme těšit

Na co se můžeme těšit v 22. - 23. díle?

Na co se můžeme těšit v 22. - 23. díle?

Závěrečné střetnutí mezi Savitarem a Flashem je nevyhnutelné. Barry je ochoten udělat cokoliv, aby zachránil lásku svého života.

Určitě nepřehlédněte

Deset důvodů, proč se dívat na seriál The Flash

Deset důvodů, proč se dívat na seriál The Flash

Ještě jste se nezačali dívat na seriál The Flash? Pokud skutečně ne, tak si přečtěte deset důvodů od našich fanoušků, proč byste tak měli udělat!

Po The Flash k dalším seriálům ze stejného světa

Pokud jste se ocitli v situaci, že jste dokoukali seriál The Flash a nevíte, na co jiného se podívat, vaše první kroky by měly směřovat k seriálům Arrow, Vixen, Legends of Tomorrow a Supergirl, které přímo souvisí se seriálem The Flash a mají tak (částečně) společný děj!

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás