The Flash Předchůdce dnešního seriálové Flashe

Předchůdce dnešního seriálové Flashe

Předchůdce dnešního seriálové Flashe

Už před čtrnácti lety potřebovalo Central City ochránce, a tak se zrodil první seriálový Flash. Více informací uvnitř článku.


2 0
22.7.2014

V době, kdy o mě ani máma ještě nesnila a užívala si svého života, vzniklo první seriálové zpracovaní Flashe. Jednalo se o nenáročné televizní převedení superhrdinského komiksu, které si bohužel nezískalo potřebnou fanouškovskou základnu a po první sérii, která měla 21 dílů, byl seriál zrušen.

Prvního Flashe ztvárnil John Wesley Shipp, který jako poděkování za tuto roli dostal roli v novém Flashovi. V připravovaném Flashovi ztvární postavu Barryho otce, který je odsouzen za vraždu své ženy.


Když si tento seriál pustíte v dnešní době, přijde vám směšný (tedy hlavně Flashovo běhání), ale když mu dáte šanci, pohltí vás a už nepustí. Příběh, který je vyprávěn se díl od dílu nemění, ale hlášky jsou tu vtipné a typické pro devadesátá léta.

Jako bonus vám nabídneme tehdejší popis a trailer k seriálu.

Popis seriálu

V Central City bojují muži zákona s bandou motorkářů, zdá se však, že proti ní nemají šanci. Nedokážou gangu zabránit v divokých nočních jízdách, při kterých výtržníci zapalují auta neznámou hořlavinou. Specialista Barry se v policejní laboratoři snaží zjistit složení této nebezpečné chemikálie – a po jednom z pokusů skončí v nemocnici.

Když se dostane z nejhoršího, zjišťuje, že se s ním stalo cosi podivného. Mnohakilometrovou vzdálenost nyní dokáže uběhnout za pár vteřin! Neví sice, co se vlastně přihodilo, nově nabytou schopnost však náležitě využije. Stává se Flashem, policistou s nejrychlejšíma nohama na světě, nezničitelným bojovníkem proti motorkářům i dalším pouličním tlupám…

Trailer k seriálu:

Thumbnail Play icon

Diskuze /5

Billy the Kid

zajimave?

22.7.2014 | 17:57:10
Sebrachiel

tak serial jsem nikdy nevidel ale videl jsem film coz bude pravdepodobne pilotni dil ?

22.7.2014 | 18:20:59
TheDarkKnight

Myslim, že až se někdo bude dívat na nového Flashe za nějakých 20 let, bude mu to připadat stejně vtipné jako ten starý přijde všem teď.

22.7.2014 | 18:33:30
ENemXS

tet to vipada ako hovadina

23.7.2014 | 17:41:22
DarthVADERr

ach, si pamätám ako som to sledoval keď som bol decko :)

22.1.2015 | 3:49:17
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Čtvrtá série

Třetí série je za námi aneb co bude dál?

Třetí série je za námi aneb co bude dál?

Problém týkající se Savitara je konečně vyřešen, ale poslední události finálního dílu třetí řady nám nedají spát. Jak nyní bude seriál The Flash pokračovat?

Reklama

Na co se můžeme těšit

Na co se můžeme těšit v 22. - 23. díle?

Na co se můžeme těšit v 22. - 23. díle?

Závěrečné střetnutí mezi Savitarem a Flashem je nevyhnutelné. Barry je ochoten udělat cokoliv, aby zachránil lásku svého života.

Určitě nepřehlédněte

Deset důvodů, proč se dívat na seriál The Flash

Deset důvodů, proč se dívat na seriál The Flash

Ještě jste se nezačali dívat na seriál The Flash? Pokud skutečně ne, tak si přečtěte deset důvodů od našich fanoušků, proč byste tak měli udělat!

Po The Flash k dalším seriálům ze stejného světa

Pokud jste se ocitli v situaci, že jste dokoukali seriál The Flash a nevíte, na co jiného se podívat, vaše první kroky by měly směřovat k seriálům Arrow, Vixen, Legends of Tomorrow a Supergirl, které přímo souvisí se seriálem The Flash a mají tak (částečně) společný děj!

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás