The Flash Shrnutí několika novinek

Shrnutí několika novinek

Shrnutí několika novinek

Za poslední týden se nakupilo několik novinek, které se vám pokusím shrnout do jednoho článku. Dostupnost spousty informací ukazují i videa, která jsem pro vás tento týden vydal.


2 0
19.7.2014

Prvně si řekněme něco málo o epizodách. Zatím jsou známy názvy čtyř prvních epizod – druhá epizoda ponese název Fastest Man Alive, třetí Things You Can't Outrun a čtvrtá Going Rogue. Vysílání těchto dílů by se klasicky mělo projevovat tak, že je budeme vídat každý týden po sobě. Stále není znám přesný počet dílů první série The Flash, ale pokud bude mít seriál na stanici CW úspěch a bude potvrzeno odvysílání celé první série, tak bude mít zřejmě jako Arrow třiadvacet dílů.

Epizody máme za sebou, teď něco málo k novým postavám. Už víme, že se v seriálu objeví herec William Sadler jako postava Simon Stagg a Robbie Amell jako Ronnie Raymond (Firestorm). Právě u druhého zmiňovaného víme, že se v seriálu poprvé objeví ve třetí epizodě.


K novým postavám to není vše. Nově byl do seriálu obsazen herec Wentworth Miller (fanoušci seriálu Prison Break teď musí být rádi), který ztvární postavu Leonarda Snarta, lépe známého jako Captain Cold. Zatím není jasné, jestli bude pouze hostující postavou nebo pravidelnou postavou, to ukáže až čas. Víme jen, že se objeví ve čtvrté epizodě. O této postavě bude vydán ještě speciální článek.

A aby toho nebylo málo, tak zde máme ještě jednu novinku a to o samotném spojení seriálů Arrow a The Flash. Ve čtvrté epizodě seriálu The Flash se objeví Felicity Smoak jako hostující postava. Osmá epizoda obou seriálů bude ve znamení dvouhodinového crossoveru, což znamená, že tyto dva díly budou mít společný děj.

Tak co na novinky říkáte? Na co se těšíte nejvíce?

Diskuze /5

Faetrol

Tak ze všeho nejvíc se těším na ten dvouhodinový crossover. Uvidíme, určitě to bude bomba

19.7.2014 | 18:25:20
deasiel

tak jelikož je captain cold jedna z Flashových nemesis myslím že by měl mít pravidelnou roli

19.7.2014 | 19:44:53
Aprok

tak na ty 8 epky se těším velice :)

19.7.2014 | 20:55:21
Dadejs

přesně. Na crossover velkej těšanec

19.7.2014 | 21:33:47
lksvcr

Hafo se těším na crossover, to bude určitě CAJK!

21.7.2014 | 15:56:17
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Čtvrtá série

Třetí série je za námi aneb co bude dál?

Třetí série je za námi aneb co bude dál?

Problém týkající se Savitara je konečně vyřešen, ale poslední události finálního dílu třetí řady nám nedají spát. Jak nyní bude seriál The Flash pokračovat?

Reklama

Na co se můžeme těšit

Na co se můžeme těšit v 22. - 23. díle?

Na co se můžeme těšit v 22. - 23. díle?

Závěrečné střetnutí mezi Savitarem a Flashem je nevyhnutelné. Barry je ochoten udělat cokoliv, aby zachránil lásku svého života.

Určitě nepřehlédněte

Deset důvodů, proč se dívat na seriál The Flash

Deset důvodů, proč se dívat na seriál The Flash

Ještě jste se nezačali dívat na seriál The Flash? Pokud skutečně ne, tak si přečtěte deset důvodů od našich fanoušků, proč byste tak měli udělat!

Po The Flash k dalším seriálům ze stejného světa

Pokud jste se ocitli v situaci, že jste dokoukali seriál The Flash a nevíte, na co jiného se podívat, vaše první kroky by měly směřovat k seriálům Arrow, Vixen, Legends of Tomorrow a Supergirl, které přímo souvisí se seriálem The Flash a mají tak (částečně) společný děj!

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás