The Flash The Flash: Arrow v pilotní epizodě

The Flash: Arrow v pilotní epizodě

The Flash: Arrow v pilotní epizodě

Už podle oficiálního traileru k seriálu The Flash jsme mohli poznat, že se Arrow objeví minimálně v pilotní epizodě tohoto seriálu. Otázkou zůstává, jak často se Oliver bude objevovat v The Flash a BarryArrow.


1 0
21.5.2014

Stephen Amell oficiálně potvrdil, že se objeví v pilotní epizodě seriálu The Flash, který se bude odehrávat ve stejném světě jako seriál Arrow. „David Nutter (režisér Arrow a The Flash) mě požádal, jestli bych se nemohl objevit v pilotní epizodě The Flash. Já prostě nemohl říct ne!“

Podobných událostí jsme se mohli již dočkat u seriálů The Vampire Diaries a The Originals, kde se postavy někdy objevují v obou seriálech. CW se této tradice tedy bude držet a můžeme s tím počítat i u Arrow a The Flash. Dosud ale není jasné, jak moc se to bude projevovat a zda vůbec jenom u Olivera. Taková Felicity by mohla být u Barryho pečená vařená.


Jak se vám líbí takové seriálové vymoženosti, kde postavy jednoho seriálu mohou navštěvovat druhý seriál?

Diskuze /1

mirofilmphoenix

je tao fajn…fandím

4.7.2014 | 16:55:09
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Reklama

Čtvrtá série

Třetí série je za námi aneb co bude dál?

Třetí série je za námi aneb co bude dál?

Problém týkající se Savitara je konečně vyřešen, ale poslední události finálního dílu třetí řady nám nedají spát. Jak nyní bude seriál The Flash pokračovat?

Na co se můžeme těšit

Na co se můžeme těšit v 22. - 23. díle?

Na co se můžeme těšit v 22. - 23. díle?

Závěrečné střetnutí mezi Savitarem a Flashem je nevyhnutelné. Barry je ochoten udělat cokoliv, aby zachránil lásku svého života.

Určitě nepřehlédněte

Deset důvodů, proč se dívat na seriál The Flash

Deset důvodů, proč se dívat na seriál The Flash

Ještě jste se nezačali dívat na seriál The Flash? Pokud skutečně ne, tak si přečtěte deset důvodů od našich fanoušků, proč byste tak měli udělat!

Po The Flash k dalším seriálům ze stejného světa

Pokud jste se ocitli v situaci, že jste dokoukali seriál The Flash a nevíte, na co jiného se podívat, vaše první kroky by měly směřovat k seriálům Arrow, Vixen, Legends of Tomorrow a Supergirl, které přímo souvisí se seriálem The Flash a mají tak (částečně) společný děj!

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás