The Flash The Flash: Oficiální popis

The Flash: Oficiální popis

The Flash: Oficiální popis

Po oficiálním traileru tu máme konečně i popis seriálu. Vice už uvnitř článku.


2 0
23.5.2014

Poté, co urychlovač částic způsobí elektromagnetickou bouři, je Barry Allen zasažen bleskem a upadne do kómatu. Téměř po půl roce se probouzí se schopností super rychlosti, která mu umožňuje pohybovat se přes Central City jako neviditelný Strážný anděl.

I přestože je Barry zpočátku ze své nové schopnosti nadšený, je šokován, když zjistí, že není jediným člověkem se super schopnostmi, který byl v důsledku této bouře stvořen. Ne každý totiž své nově nabyté schopnosti používá pro konání dobra. Barry se spojí se S.T.A.R. Labs a zasvětí svůj život ochraně nevinných a celého Central City.


V tomto okamžiku ví pouze pár jemu blízkých lidí o tom, že je nejrychlejším mužem na světě, ale nebude trvat dlouho, než se svět dozví o tom, kým se Barry Allen doopravdy stal.

Stal se totiž Flashem!

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Čtvrtá série

Třetí série je za námi aneb co bude dál?

Třetí série je za námi aneb co bude dál?

Problém týkající se Savitara je konečně vyřešen, ale poslední události finálního dílu třetí řady nám nedají spát. Jak nyní bude seriál The Flash pokračovat?

Reklama

Na co se můžeme těšit

Na co se můžeme těšit v 22. - 23. díle?

Na co se můžeme těšit v 22. - 23. díle?

Závěrečné střetnutí mezi Savitarem a Flashem je nevyhnutelné. Barry je ochoten udělat cokoliv, aby zachránil lásku svého života.

Určitě nepřehlédněte

Deset důvodů, proč se dívat na seriál The Flash

Deset důvodů, proč se dívat na seriál The Flash

Ještě jste se nezačali dívat na seriál The Flash? Pokud skutečně ne, tak si přečtěte deset důvodů od našich fanoušků, proč byste tak měli udělat!

Po The Flash k dalším seriálům ze stejného světa

Pokud jste se ocitli v situaci, že jste dokoukali seriál The Flash a nevíte, na co jiného se podívat, vaše první kroky by měly směřovat k seriálům Arrow, Vixen, Legends of Tomorrow a Supergirl, které přímo souvisí se seriálem The Flash a mají tak (částečně) společný děj!

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás