The Flash Známe popis čtvrté série a jména herců, kteří se objeví na letošním Comic-Conu

Známe popis čtvrté série a jména herců, kteří se objeví na letošním Comic-Conu

Známe popis čtvrté série a jména herců, kteří se objeví na letošním Comic-Conu

I seriál The Flash nedávno odhalil jména herců, kteří se objeví na letošním Comic-Conu v San Diegu. Zároveň stanice CW vypustila první popis čtvrté řady.


17 3
5.7.2017

Dne 22. července se dočkáme panelu seriálu The Flash na očekávaném Comic-Conu v San Diegu, kam zavítají herci Grant Gustin, Jesse L. Martin, Tom Cavanagh, Candice Patton, Danielle Panabaker, Carlos Valdes a Keiynan Lonsdale. Bohužel se tu neobjeví herec Tom Felton, který tu byl minulý rok.


Na Comic-Conu budou prozrazeny novinky ze čtvrté série a zároveň bychom se měli dočkat krátkého traileru. Ke Comic-Conu byl zároveň zveřejněn popis čtvrté série.

Se zlou verzí sebe sama by neměl nikdy nikdo bojovat, ale právě tomu čelil Barry Allen, aby zachránil svou snoubenku Iris West před bohem rychlosti jménem Savitar. Barryho vítězství mělo krátké trvání, protože nestabilní Zdroj rychlosti páchal v Central City chaos. Barry musel obětovat sám sebe ve jménu vyššího dobra. Když je současný nejrychlejší muž na světě polapen uvnitř jiné dimenze, ze stínů vychází nová hrozba, která donutí členy týmu Flash, aby Barryho vysvobodili ze samotného pekla.

Diskuze /9

Stardos

Konec třetí série: Barry nejde do pekla. Začátek série čtvrté: Tým Flash musí zachránit Barryho z pekla :D

#2 Vojtislav #9 Kurosaki-sama
5.7.2017 | 13:52:10
Vojtislav

#1 Stardos: „Když ptáčka lapají…“ Jistě že mu neřeknou něco jako „Pojď, budeš trpět v bolestech a zažívat to nejhorší co si jen můžeš představit.“ :D :D

redaktor
5.7.2017 | 15:25:17
Lex Luthor

Tak uvidíme co seriál předvede ještěže tam napsali současný nejrychlejší muž na světě je to Flash?

5.7.2017 | 15:30:15
p3dro

To co vydali určitě není popis 4. série, ale popis konce 3. a nejspíš jen prvního dílu 4. série. A že ho musí vysvobodit ze samotného pekla, jo? Vždyť, když tam odcházel tak SF měla podobu jeho mámy, ne? Tak jaký pak peklo.

#5 comiccrazy
6.7.2017 | 8:34:07
comiccrazy

#4 p3dro: To že měla podobu někoho z jeho blízkých hned znamená že je to dobrý? klasická horrorová věc :D

6.7.2017 | 8:49:45
Exie_

„The Flash Reborn“ je název první epizody. „Reborn“ v AJ znamená ve většině případů „přiveden zpátky k životu“,nebo nějaká duchovní aktivita/změna jako v The Exorcist. To znamená, že nemůže v Speed Force žít, ale musí být oživen.V komiksu ho přivedl k životu Metron(nový bůh).. V seriálů to bude opět určtě jinak a v SF podle mě žije, pouze ho vytáhnou,nebo někdo. Už jen ten nadpis první epizody navazuje opět na komiks, ale bude to zas trochu podle tvůrcu, takže krapec odbočí. Barry se v komiksu obětoval pro vyšší dobro. V seriálů k záchranu města. Byl oživen po 23 letech. Zde to bude určitě po několika měsících. V komiksu mu připravili velkou slavnost v Central CIty, ale celkově Rebirth byl dost zamotaný, že jsem to četl po částech… Už to nějaký rok je.

#8 Dirrow
6.7.2017 | 14:03:39
stranghels23

ja nikdy zadny dc ani marvel komks necetl chytly me az serialy nebo filmy jak filmove tak animovane

6.7.2017 | 14:32:29
Dirrow

#6 Exie_: To je všem přece jasný, že tam neumřel. Reborn je „znovuzrození“ a je to jen metaforicky, protože ho jen vtáhnou ze SF

9.7.2017 | 17:57:54
Kurosaki-sama

#1 Stardos: Ty si krypl ty vole :D

10.7.2017 | 19:14:16
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Čtvrtá série

Třetí série je za námi aneb co bude dál?

Třetí série je za námi aneb co bude dál?

Problém týkající se Savitara je konečně vyřešen, ale poslední události finálního dílu třetí řady nám nedají spát. Jak nyní bude seriál The Flash pokračovat?

Reklama

Na co se můžeme těšit

Na co se můžeme těšit v 22. - 23. díle?

Na co se můžeme těšit v 22. - 23. díle?

Závěrečné střetnutí mezi Savitarem a Flashem je nevyhnutelné. Barry je ochoten udělat cokoliv, aby zachránil lásku svého života.

Určitě nepřehlédněte

Deset důvodů, proč se dívat na seriál The Flash

Deset důvodů, proč se dívat na seriál The Flash

Ještě jste se nezačali dívat na seriál The Flash? Pokud skutečně ne, tak si přečtěte deset důvodů od našich fanoušků, proč byste tak měli udělat!

Po The Flash k dalším seriálům ze stejného světa

Pokud jste se ocitli v situaci, že jste dokoukali seriál The Flash a nevíte, na co jiného se podívat, vaše první kroky by měly směřovat k seriálům Arrow, Vixen, Legends of Tomorrow a Supergirl, které přímo souvisí se seriálem The Flash a mají tak (částečně) společný děj!

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás