The Flash Barry Allen

Barry Allen

Barry Allen

Flash, mladý forenzní analytik, z kterého se stane nejrychlejší muž planety.

Sezóny 3
2014 - 2017


S Barry Allenem jsme se již setkali v seriálu Arrow, kde zavítal do Starling City kvůli jednomu speciálnímu případu. Během návštěvy města se mu dokonce podařilo odhalit identitu Arrowa a spřátelil se s ním.

Zpátky v Central City se Barrymu stane nehoda, díky které se z něj stane nejrychlejší muž planety. Po zásahu bleskem, který vznikl výbuchem urychlovače částic, byl 9 měsíců v kómatu. Když se probudí, tak necítí žádnou změnu, až ve chvíli, kdy jde do kavárny navštívit svou nejlepší kamarádku Iris.


Barry má komplikovanou minulost, když mu bylo 11 let, tak byla jeho matka zavražděna neznámou věcí. Z vraždy byl obviněn Barryho otec a protože nebyl nikdo, kdo by Barryho vychovával, opatrovnictví se ujmul Joe West. Od té doby je Barry odhodlaný tu nevyjasnitelnou věc dopadnout, ať to stojí, co to stojí.

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
CoRnDuCK

V 3. Sérii – bída :/

13.8.2017 | 6:05:30
Jannik

Postavu Barryho zbožňuju!!!! On je tak sladký a ten jeho úsměv, nemluvě o tom, že umí zpívat… v životě jsem neviděla hezčí úsměv :) + velká výhoda toho, že má obrovské srdce a pro své blízké by udělal cokoliv :)

20.6.2017 | 11:53:30
pixelman

Stejně jako Green Arrow na sebe pořád bere všechnu tíhu světa, ale jinak super postava.

13.5.2017 | 20:08:47
KaraSnowAllen

„I'm the fastest man alive“..by the way, everyone is faster than me. :D

Jeho talent totálně posrat celý vesmír, Ajris a brekot mě od něho fakt odrazují. Ale zase je hodný, milý, hero-heart. Těžké, velice těžké. Asi preferuji zodpovědnějšího Olivera Queena, ale aj Barry je fajn, jen by mohl dospět.

1.5.2017 | 12:19:23
SirFellix

Nejlepší postava seriálu. Jen mě štve, že jsou všichni rychlejší než Barry.

2.3.2017 | 20:33:56
LadyFlash

Super postava aj ako Barry aj ako Flash, len v 3. sérii je nejak neschopný, nenapreduje a s Iris to ešte viac je to horšie… ináč v 1. a 2. sérii totálne super, totálne naj! Snáď sa to k tomu vráti :)

2.3.2017 | 1:21:03
Delinly

jedna z mých nej postav ever

27.2.2017 | 21:07:47
VampKošilka

Ta jeho ubrečenost mě po nějaké době začala docela štvát. Není jednoduché přijít o rodiče, či někoho fakt blízkého, ale jsem prostě zvyklá, že se s tím správný superhrdina popere a stane se silnějším, Barryho minulost tíží neustále. Ale i tak si asi získal mé srdce a není podle mě ani lepší, nebo horší než Oliver. Je jen prostě jiný, s jinýma metodama, s jinými prioritami. Něco jako Batman a Superman. Ve většině případů se mi hlavní postava později zprotivý, Barry ovšem ne. Felicity ho vystihla, každý ho má rád, prostě jako pudink.:D

6.1.2017 | 14:15:04
KIK

Moja lááska …

2.12.2016 | 21:35:49
lukendo

Barry působí jako emoční sra*ka. Jo není jednoduchý příjít o rodiče jako Oliver Queen, Bruce Wayne, Starkovic děcka, … , ale i tak by se měl sebrat a užívat SpeedForce. Takových hrdinů není třeba.

23.11.2016 | 21:15:54

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Čtvrtá série

Třetí série je za námi aneb co bude dál?

Třetí série je za námi aneb co bude dál?

Problém týkající se Savitara je konečně vyřešen, ale poslední události finálního dílu třetí řady nám nedají spát. Jak nyní bude seriál The Flash pokračovat?

Reklama

Na co se můžeme těšit

Na co se můžeme těšit v 22. - 23. díle?

Na co se můžeme těšit v 22. - 23. díle?

Závěrečné střetnutí mezi Savitarem a Flashem je nevyhnutelné. Barry je ochoten udělat cokoliv, aby zachránil lásku svého života.

Určitě nepřehlédněte

Deset důvodů, proč se dívat na seriál The Flash

Deset důvodů, proč se dívat na seriál The Flash

Ještě jste se nezačali dívat na seriál The Flash? Pokud skutečně ne, tak si přečtěte deset důvodů od našich fanoušků, proč byste tak měli udělat!

Po The Flash k dalším seriálům ze stejného světa

Pokud jste se ocitli v situaci, že jste dokoukali seriál The Flash a nevíte, na co jiného se podívat, vaše první kroky by měly směřovat k seriálům Arrow, Vixen, Legends of Tomorrow a Supergirl, které přímo souvisí se seriálem The Flash a mají tak (částečně) společný děj!

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás