The Flash Gypsy

Gypsy

Gypsy

Sběratelka, která svou práci vždycky vykoná.

Sezóny 1
2017 - 2017


Gypsy pracuje jako sběratelka. Někdo jí zadá misi a ona ji bez zaváhání vykoná. Ve svém oboru je velmi známá, protože se jí ještě nikdy nepovedlo selhat. Během své práce často potřebuje chodit na jiné Země, a proto jakožto metačlověk dokáže otevírat trhliny, skrze které se dokáže dostat na cizí Země.

V roce 2016 zmizí ze Země 19, ze které Gypsy pochází, Harrison Wells, jenž cestoval na Zemi 1, aby se tu přidal k Flashovu týmu. Na Zemi 19 je zakázáno cestovat na jiné dimenze, a proto Gypsy dostane za úkol ho najít. Po čase konečně najde jeho polohu, a proto se přemístí na Zemi 1, kde se ho snaží vypátrat.


Gypsy se to brzy povede, a když už chce Wellse odvést na Zemi 19, tak ji Cisco Ramon, který má podobné schopnosti jako ona, vyzve na souboj o vlastnictví Harrisona Wellse. Gypsy jeho výzvu přijme, a proto se s Ciscem pustí do souboje na život a na smrt.

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
CoRnDuCK

Borka! Doufám že se objeví nadále :D

24.5.2017 | 16:57:55
Babylonian

Nejlepší nová postava 3. série.

24.5.2017 | 16:39:36

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Čtvrtá série

Třetí série je za námi aneb co bude dál?

Třetí série je za námi aneb co bude dál?

Problém týkající se Savitara je konečně vyřešen, ale poslední události finálního dílu třetí řady nám nedají spát. Jak nyní bude seriál The Flash pokračovat?

Reklama

Na co se můžeme těšit

Na co se můžeme těšit v 22. - 23. díle?

Na co se můžeme těšit v 22. - 23. díle?

Závěrečné střetnutí mezi Savitarem a Flashem je nevyhnutelné. Barry je ochoten udělat cokoliv, aby zachránil lásku svého života.

Určitě nepřehlédněte

Deset důvodů, proč se dívat na seriál The Flash

Deset důvodů, proč se dívat na seriál The Flash

Ještě jste se nezačali dívat na seriál The Flash? Pokud skutečně ne, tak si přečtěte deset důvodů od našich fanoušků, proč byste tak měli udělat!

Po The Flash k dalším seriálům ze stejného světa

Pokud jste se ocitli v situaci, že jste dokoukali seriál The Flash a nevíte, na co jiného se podívat, vaše první kroky by měly směřovat k seriálům Arrow, Vixen, Legends of Tomorrow a Supergirl, které přímo souvisí se seriálem The Flash a mají tak (částečně) společný děj!

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás