The Flash Iris West

Iris West

Iris West

Barryho nejlepší kamarádka a tajná láska.

Sezóny 3
2014 - 2017


Iris West byla už v 11 letech nejlepší Barryho kamarádkou a to nejenom ve škole. Poté, co byla Barryho matka zavražděna a z vraždy byl obviněn Barryho otec, Irisin otec Joe West se rozhodl Barryho ujmout do opatrovnictví, aby měl nějakou řádnou výchovu. Z toho důvodu vedle sebe Iris a Barry vyrůstali.

Z Iris a Barryho se stali tak velcí kamarádi, že si myslí, že jsou sourozenci, ale Barry jejich vzájemný vztah vidí trochu jinak a svým způsobem se do Iris zamiloval. Když Barry padne do kómatu, tak je z toho Iris nešťastná a každý den jej chodí navštěvovat.


Během Barryho nepřítomnosti si Iris najde přítele a to detektiva Eddieho, parťáka svého otce. Jejich vztah drží v tajnosti, protože Iris nechce ani pomyslet na to, co by jí na to řekl otec. Iris ani netuší, že její otec o jejím románku už dávno ví, ale Joe je rozumný muž, proto čeká, až mu o tom dcera řekne sama.

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Mou

nesnáším!!! vždy brala Barryho jako kamaráda a z ničeho nic ho hrozně miluje?? nevěřím jí to, škoda, že neumřela když měla…

21.7.2017 | 17:43:49
Spiker

Jako jeden z mála mi přijde v poho :D

30.5.2017 | 1:12:55
LadyFlash

nudná, otravná, nehodí sa k Barrymu…najhoršia postava, a kazič celého seriálu…nech už konečne zmizne…čakala som že to tretia séria spraví ale nakoniec nič…celé nanič, a tretia séria je kvoli nej najhoršia (aj identita savitara to pokazila ale ona proste taká hnusná je)…v prvej sérii, jej bolo málo, a navyše sa k nej eddie aj hodil, tak to bolo celkom ok, ale teraz to je doslova horor, a každa scénka s ňou ma ubíja, a chudáčik Barry, k nemu sa hodí iná…on už kvôli nej ako plačko pomaly…a tie scénky ich dvoch, nuda a katasrofa…celé nútené, žiadna chémia…Iris choď už niekam a nechaj Barryho žiť…

27.5.2017 | 21:47:09
angel216

Nudná, nudná… Otravná, otravná… Naprostá změna k horšímu, první série dobrá. Teď se na ni nedá koukat.

EDIT: Horší postava ve Flashovi snad už ani není. I ten Wally je nakonec lepší.

24.5.2017 | 13:40:00
Delinly

v první a druhý serii jsem ji nejak nevnimala. mozna proto, ze nepatrila tak nejak uplne k hlavnim postavam. ale ted ve 3. serii ji fakt nemuzu vystat. sry Barry, ale svatba s ni je ta nejvetsi chyba ve tvem zivote. osobne bych klidne a s radostí vyvrazdila celou Westovic rodinu ;)

29.3.2017 | 21:15:02
ObiSnow

Ať už ji zabijou.

25.3.2017 | 12:56:04
azazel

ne ne ne tuhle postavu nemam rada a vubec nebudu smutna kdyz umre..

21.3.2017 | 12:37:07
HellTsuku

Líbí se mi zrzky...... taková je komiksová Iris, jen reportérka a vedlejší postava...... a proč vedlejší protože v komiksech v akčních komiksech romance nemá přednost před příběhem........ CW však ukazuje, že u nich je to naopak. Iris tím naprosto ničí a to že herečka neumí moc dobře hrát je jen třešnička na dortu, tak doufám že Savitar udělá co udělat musí a zachrání seriál Flash.

16.3.2017 | 17:00:43
KaraSnowAllen

Kazí to tam, Felicity je aspon zajímavá a je s ní sranda(so so), ale Iris? Radši at je Barry sám než s touhle figurkou stavěnou na piedestal, jakoby měla jiný význam, než být jeho holka.

6.3.2017 | 11:19:02
Tomces

ona i její bratr totálně na facku… sourozenecké geny se hold nezapřou :D

2.2.2017 | 17:48:37

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Čtvrtá série

Třetí série je za námi aneb co bude dál?

Třetí série je za námi aneb co bude dál?

Problém týkající se Savitara je konečně vyřešen, ale poslední události finálního dílu třetí řady nám nedají spát. Jak nyní bude seriál The Flash pokračovat?

Reklama

Na co se můžeme těšit

Na co se můžeme těšit v 22. - 23. díle?

Na co se můžeme těšit v 22. - 23. díle?

Závěrečné střetnutí mezi Savitarem a Flashem je nevyhnutelné. Barry je ochoten udělat cokoliv, aby zachránil lásku svého života.

Určitě nepřehlédněte

Deset důvodů, proč se dívat na seriál The Flash

Deset důvodů, proč se dívat na seriál The Flash

Ještě jste se nezačali dívat na seriál The Flash? Pokud skutečně ne, tak si přečtěte deset důvodů od našich fanoušků, proč byste tak měli udělat!

Po The Flash k dalším seriálům ze stejného světa

Pokud jste se ocitli v situaci, že jste dokoukali seriál The Flash a nevíte, na co jiného se podívat, vaše první kroky by měly směřovat k seriálům Arrow, Vixen, Legends of Tomorrow a Supergirl, které přímo souvisí se seriálem The Flash a mají tak (částečně) společný děj!

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás