The Flash Patty Spivot

Patty Spivot

Patty Spivot

Odhodlaná a krásná policejní detektivka.

Sezóny 1
2015 - 2016


Patty Spivot studovala na hudsonské univerzitě v Central City, kde měla zaměření na chemii, biologii a fyziku. O několik let později byl její otec zavražděn bratry Mardony, kteří ho zabili jen kvůli pár dolarům. Od té doby je Patty odhodlaná je dostat, proto se přidala k policii Central City, aby k tomu měla příležitost.

Když explodoval urychlovač částic, tak bratři Mardoni získali nadlidské schopnosti. Policejní oddělení Central City se rozhodlo bojovat proti takovýmto lidem, kteří získali nadlidské schopnosti, proto založili speciální jednotku proti metalidem, jak se těmto lidem říkalo. Později se do této jednotky chtěla Patty dostat, ale byla odmítnuta Joem Westem, který celou jednotku vedl.


Brzy byla celá situace nešťastná, ale shoda okolností jí pomohla k tomu, že byla do speciální jednotky přijata. Když byla unesena padouchem Sand Demonem, tak byla zachráněna Flashem a Joe West se nakonec rozhodl, že Patty přijme.

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Mou

moje nejoblíbenější – krásná, chytrá, statečná…největší chyba ji dát pryč!!! s Barrym byli tak roztomilý ♥ navíc herecky to S. pěkně zahrála!! díly kde je ona jsou nej

21.7.2017 | 17:48:50
KaraSnowAllen

Největší chyba seriálu byla poslat jí pryč. Byla tam chvilku a stále mi chybí, snad se někdy vrátí a bude s Barrym ona místo té otravné Ajris.

28.3.2017 | 17:49:32
myroslav

chýbaš nám, vráť sa Patty <3

1.3.2017 | 14:00:06
VampKošilka

Vyměním Iris za Patty. Značka : SPĚCHÁ!

Opravdu mi tam chybí, od první scény sympatická, krásná, roztomilá, chytrá, se srdcem na správném místě, k Barrymu ideální, ačkoliv bohužel, nejspíš není tou vyvolenou pro něj, což je škoda. Ale i tak doufám, že se zase někdy objeví. Mám za to, že v komiksu byla taky speedster(nebo měla být, nakonec se tak nestalo), tak snad někdy.

2.1.2017 | 12:07:11
Kathryn01

Asi mě všichni budou nenávidět, ale já ji prostě nemám ráda. Pro mě nesympatická a její odchod mě absolutně vůbec nemrzí

24.9.2016 | 21:34:48
Golradir

Kéž by místo ní odešla Iris… Prosím vrať se Patty :(

18.9.2016 | 14:13:06
CaptainDeadpool

❤ po Barrym nej postava

9.7.2016 | 16:26:33
KarlCZ

Sexy! :D

6.7.2016 | 16:55:38
beavisx

Mě vůbec nesedla a její vztah s Barrym mi přišel jako strašně rušivý element.

2.7.2016 | 19:59:13
karol14

snad se vrátí, bez ní to není ono :(

21.6.2016 | 22:47:57

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Reklama

Čtvrtá série

Třetí série je za námi aneb co bude dál?

Třetí série je za námi aneb co bude dál?

Problém týkající se Savitara je konečně vyřešen, ale poslední události finálního dílu třetí řady nám nedají spát. Jak nyní bude seriál The Flash pokračovat?

Na co se můžeme těšit

Na co se můžeme těšit v 22. - 23. díle?

Na co se můžeme těšit v 22. - 23. díle?

Závěrečné střetnutí mezi Savitarem a Flashem je nevyhnutelné. Barry je ochoten udělat cokoliv, aby zachránil lásku svého života.

Určitě nepřehlédněte

Deset důvodů, proč se dívat na seriál The Flash

Deset důvodů, proč se dívat na seriál The Flash

Ještě jste se nezačali dívat na seriál The Flash? Pokud skutečně ne, tak si přečtěte deset důvodů od našich fanoušků, proč byste tak měli udělat!

Po The Flash k dalším seriálům ze stejného světa

Pokud jste se ocitli v situaci, že jste dokoukali seriál The Flash a nevíte, na co jiného se podívat, vaše první kroky by měly směřovat k seriálům Arrow, Vixen, Legends of Tomorrow a Supergirl, které přímo souvisí se seriálem The Flash a mají tak (částečně) společný děj!

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás