The Flash Ukázka k epizodě Tricksters

Ukázka k epizodě Tricksters

Ukázka k epizodě Tricksters

Barry a Joe jsou v úkrytu Podvodníka, který je přesným napodobitelem původního Podvodníka, který si už 20 let odpykává svůj trest za mřížemi.

19 1
31.3.2015

Thumbnail Play icon

Diskuze /9

Filiman

Zdálo se mi to nebo tak postavička na konci pohnula očima?

#2 Time Remnant
31.3.2015 | 17:27:11
Time Remnant

#1 Filiman: Myslím, že se ti to zdá :)

redaktor
31.3.2015 | 18:35:09
Afromen

Spíš bych řekl, že se ti to zdá. :-)

31.3.2015 | 21:25:48
MrGandy

Pěkný díl (SPOILER), alespoň už částečně víme, jak to s Wellsem opravdu je. Otázkou ale je, jestli je „uvnitř“ pořád ten pravý, dle všeho dříve hodný Wells nebo tu vidíme jen přetvářku Eobarda Thawneho, který nějak vcucnul Wellsovu paměť+ podobu a nyní se dle jeho chování za něj i vydává a využívá „pozůstatek“ Wellse v sobě pouze jako zbraň. Teď si můžeme dát do spojitosti díl, kde Wells zabil Cisca. A jak dokáže využívat své schopnosti. Uvidíme, ale v současnosti to vypadá, že Wells je pouze kamufláž a uvnitř je právě Thawne. Což by byla škoda, protože tu s Wellsem máme i pěkné chvíle, kdy se chová opravdu pěkně. Doufám také, že série bude dějově pro diváka smysluplně ukončena.

#5 jack7cz
1.4.2015 | 15:49:38
jack7cz

#4 MrGandy: ! Taky mám Wellse rád, obávám se, že ale „uvnitř“ není. Přeci jenom je to tělo Thawna, mimochodem originál Thawna ten herec se na to podle mě hodí, takovej slizoun :D a nějaká podobnost s Eddiem tam také je.

1.4.2015 | 17:13:30
joeslov

som zvedavy ako to vyriesia s RF. v juestice league: flashpoint paradox bol RF zabity otcom Bruca Wayna :) takze RF asi nechytia

2.4.2015 | 9:12:03
Efko

mňa najviac dostala scéna „I am your father“ :D :D :D Ale trochu ma na tejto časti zaráža, že Cisca ani Caitlin nezarazil ten Wellsov presný postup Barrymu ako ma postupovať pri zbavení sa tej bomby.

2.4.2015 | 18:07:00
joeslov

inac zacinam mat pocit ze stary flash a novy flash su prepojeni. nielen kvoli rovnakym hercom ale deju. kedze podfukar bol v starom flashovi hlavny nepriatel a v novom bol uz v base. ktovie ci barryho otec nebol prvy rychlik a taji to. nejak extremne ani nebol prekvapeny ze barry je rychlik. zacina sa to zamotavat

#9 jack7cz
2.4.2015 | 20:59:54
jack7cz

#8 joeslov: A z Barryho se přejmenoval na Henryho a syna pojmenoval jako se jmenoval on původně. :D :D … Ne to určitě tak není myšleno. Pouze si vzali danou postavu z původního seriálu a zasadili ji do tohodle děje, nezávisle na nějaké původním Flashovi.

7.4.2015 | 21:07:25
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Čtvrtá série

Třetí série je za námi aneb co bude dál?

Třetí série je za námi aneb co bude dál?

Problém týkající se Savitara je konečně vyřešen, ale poslední události finálního dílu třetí řady nám nedají spát. Jak nyní bude seriál The Flash pokračovat?

Reklama

Na co se můžeme těšit

Na co se můžeme těšit v 22. - 23. díle?

Na co se můžeme těšit v 22. - 23. díle?

Závěrečné střetnutí mezi Savitarem a Flashem je nevyhnutelné. Barry je ochoten udělat cokoliv, aby zachránil lásku svého života.

Určitě nepřehlédněte

Deset důvodů, proč se dívat na seriál The Flash

Deset důvodů, proč se dívat na seriál The Flash

Ještě jste se nezačali dívat na seriál The Flash? Pokud skutečně ne, tak si přečtěte deset důvodů od našich fanoušků, proč byste tak měli udělat!

Po The Flash k dalším seriálům ze stejného světa

Pokud jste se ocitli v situaci, že jste dokoukali seriál The Flash a nevíte, na co jiného se podívat, vaše první kroky by měly směřovat k seriálům Arrow, Vixen, Legends of Tomorrow a Supergirl, které přímo souvisí se seriálem The Flash a mají tak (částečně) společný děj!

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás