The Following (Stoupenci zla) Castingové novinky: J.D. Williams, Tehmina Sunny a Carrie Preston

Castingové novinky: J.D. Williams, Tehmina Sunny a Carrie Preston

Castingové novinky: J.D. Williams, Tehmina Sunny a Carrie Preston

Do seriálu The Following byla potvrzena další várka herců. Pokud se chcete dozvědět více, klikněte na následující článek.


0 0
6.12.2013

Další posilou je americký herec J.D. Williams (obrázek vpravo), který si zahraje Carlose, jednoho ze stoupenců Joe Carrolla, který se objeví v New Yorku. Williamse můžete znát ze seriálů Oz či The Wire – Špína Baltimoru.

Novou herečkou v seriálu The Following bude mladá britská herečka Tehmina Sunny (obrázek v hlavičce), která si zahraje Melissu, novou přátelskou tvář v životě Ryana Hardyho. Tato herečka působí v herectví od roku 2007. Objevila se např. v seriálu The Newsroom či filmu Argo.


Hostující hvězdou v druhé sérii bude herečka Carrie Preston (obrázek vlevo). Tato zrzavá krasavice si zahraje Judy, velkou a nejvěrnější fanynku Joe Carrolla. Carrie je známa svými rolemi v seriálech True Blood, Dobrá Manželka a Person of Interest.

Tito noví herci se objeví v druhé sérii The Following, která začíná už 21. ledna 2014!

Dalších novinek z oblasti obsazení se dočkáte za pár dní, proto sledujte náš web.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Konec The Following

Seriál The Following je u konce. Strávil s námi tři roky, během kterých jsme s Ryanem Hardym a týmem FBI pátrali po stoupencích zla. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele The Following a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. V poznámce prosíme uveďte seriál, za který přispíváte.

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás