The Following (Stoupenci zla) Castingové novinky: Sam Underwood

Castingové novinky: Sam Underwood

Castingové novinky: Sam Underwood

Tak už známe první novou tvář, která se objeví v druhé sérii The Following. Je jím mladý herec Sam Underwood, kterého nejlépe znají fanoušci Dextera, v kterém právě vystupuje.


0 0
7.8.2013

První novou hereckou posilou bude mladý herec Sam Underwood. Ten toho v oblasti herectví příliš mnoho nestihl, protože se jedná o začínajícího herce. Znát jej můžete ze seriálů Zero Hour (seriál zrušen) nebo nyní z 8. série Dextera, kde hraje Zacha Hamiltona.

V seriálu The Following ztvární postavu Lukeho, který je popisován jako hodně nebezpečný a složitý mladý muž, který možná bude jedním z „pozdních“ následovníků Joeho Carrolla. Existují teorie, že se bude jednat o hlavní postavu druhé série, ale nic nebylo potvrzeno.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Konec The Following

Seriál The Following je u konce. Strávil s námi tři roky, během kterých jsme s Ryanem Hardym a týmem FBI pátrali po stoupencích zla. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele The Following a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. V poznámce prosíme uveďte seriál, za který přispíváte.

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás