The Following (Stoupenci zla) Castingové novinky: Valerie Cruz

Castingové novinky: Valerie Cruz

Castingové novinky: Valerie Cruz

Další hereckou posilou je herečka Valerie Cruz, která ztvární postavu detektivky Giny Mendez.


0 0
23.8.2013

Americkou herečku Valerii Cruz můžete znát hlavně televizních seriálů Plastická chirurgie s. r. o., Hidden Palms, Dresden, Dexter nebo Off the Map, kde ztvárnila výraznější role. Byla dvakrát nominovaná na cenné sošky, roku 2008 na cenu Alma Awards za roli Lt Connie Murphy v seriálu Dresden a roku 2009 na cenu Screen Actors Guild Award za roli Sylvie Prado v seriálu Dexter.

Valerie Cruz si zahraje v druhé série seriálu The Following postavu newyorské detektivky Giny Mendez, která bude úzce spolupracovat s Mikem Westonem a FBI, když město zasáhne nová vražda. Detektivka Gina je popisovaná jako „ostrá jako hřebíky“.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Konec The Following

Seriál The Following je u konce. Strávil s námi tři roky, během kterých jsme s Ryanem Hardym a týmem FBI pátrali po stoupencích zla. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele The Following a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. V poznámce prosíme uveďte seriál, za který přispíváte.

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás