The Following (Stoupenci zla) Co nás čeká v šesté a sedmé epizodě?

Co nás čeká v šesté a sedmé epizodě?

Co nás čeká v šesté a sedmé epizodě?

První třetina druhé řady je za námi. Co nás čeká a nemine v dalších dvou dílech?


0 0
24.2.2014

6. Fly Away

Datum premiéry: 24. února 2014 (u nás 25. února 2014)
Český název: Uleť

Hledající podporu a doufajíce v provedení jejich plánu, Ryan a Max kontaktují FBI. Agent Weston má ale jiné plány, které jej dovedou do patové situace mezi dobrem a zlem. Mezitím Joeova nová známost jej zavede do neprozkoumané oblasti. Luke se dostane do problémové situace.


7. Sacrifice

Datum premiéry: 3. března 2014 (u nás 4. března 2014)
Český název: Oběť

Ryan a FBI pokračují v honbě za Lily Gray a jsou nuceni přesměrovat jejich pátrání, když nová hrozba ohrozí život Max. Mezitím Joe, Mandy a Emma dorazí do jejich posledního úkrytu, kde si rychle uvědomí, čeho se musejí vzdát.

Diskuze /2

had-89

neviem ale podľa mňa je táto druhá séria veľké sklamanie a kvalitou je naozaj dosť nízko oproti prvej sérií, stále nejako dúfam v zlepšenie a ono nič

25.2.2014 | 7:38:30
MARTASLJ19

Tento seriál je nehorázna paródia, 1.séria boli naozaj kvalitné a atmosferické tak prvé 4. dieli, potom čistá komická záležitosť a 2.seria je hrozná od začiatku. Preboha nedokážu chytiť pár ľudí.

26.2.2014 | 17:05:11
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec The Following

Seriál The Following je u konce. Strávil s námi tři roky, během kterých jsme s Ryanem Hardym a týmem FBI pátrali po stoupencích zla. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele The Following a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. V poznámce prosíme uveďte seriál, za který přispíváte.

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás