The Following (Stoupenci zla) Co nás čeká ve čtvrté a páté epizodě?

Co nás čeká ve čtvrté a páté epizodě?

Co nás čeká ve čtvrté a páté epizodě?

Seriál The Following má za sebou již první tři epizody druhé řady. Co nás čeká v následujících dvou dílech si můžete přečíst v následujícím článku.


0 0
5.2.2014

4. Family Affair

Datum premiéry: 10. února 2014 (u nás 11. února 2014)
Český název: Rodinná záležitost

Po šokujícím odhalení se Ryan a Max pokoušejí dát všechny střípky dohromady a být dva kroky před FBI navzdory Mikeovým ustavičným varováním, aby se do případu nepletli. Mezitím je Emma stále blíže Markovi a Lukovi, zatímco Joe a Mandy se seznámí s následovníkem, který hledá pomoc.


5. Reflection

Datum premiéry: 17. února 2014 (u nás 18. února 2014)
Český název: Odraz

Ryan a Max zajmou podezřelého, aby se dozvěděli nové informace, ale nastanou komplikace, které vedou k nebezpečné hře na kočku a myš. Mezitím si Joe zvyká na prostředí a zřídí si vlastní plán, zatímco si Emma uvědomí, že je v nebezpečné společnosti.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Konec The Following

Seriál The Following je u konce. Strávil s námi tři roky, během kterých jsme s Ryanem Hardym a týmem FBI pátrali po stoupencích zla. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele The Following a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. V poznámce prosíme uveďte seriál, za který přispíváte.

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás