The Following (Stoupenci zla) Oficiální popis druhé řady

Oficiální popis druhé řady

Oficiální popis druhé řady

Druhá řada se k nám nepřetržitě blíží a tvůrci seriálu nám poskytli oficiální popis ke druhé řadě.


0 0
2.12.2013

New York čelí novému děsivému vraždění. FBI požádá Ryana Hardyho (hlavní hvězda seriálu Kevin Bacon) a Mika Westona (Shawn Ashmore), aby si promluvili s jedinou přeživší, Lily (Connie Nielsen), a pomohli FBI vyřešit tento případ. Ryan není ochotný spolupracovat, ale díky jeho neteři Max (Jessica Stroup), která pracuje jako IT odborník u New Yorské policie, začne pomáhat FBI při vyšetřování. Vyšetřování jej zavede k několika problémovým jedincům, kterými jsou také Luke (Sam Underwood) a Mandy Lanke (Tiffany Boone). Ryan náhle pojme podezření, že případ Joeho Carrolla (James Purefoy) zdaleka není u konce.

Diskuze /2

Nika

už se moc těším :D vypadá to zajímavě, snad i druhá série bude mít stejnou kvalitu jako první :D

2.12.2013 | 19:21:22
Hortenzie

Super…stale verim ze Joe neni mrtvy…jsem zvedava jak to bude

3.12.2013 | 10:25:15
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec The Following

Seriál The Following je u konce. Strávil s námi tři roky, během kterých jsme s Ryanem Hardym a týmem FBI pátrali po stoupencích zla. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele The Following a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. V poznámce prosíme uveďte seriál, za který přispíváte.

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás