The Following (Stoupenci zla) První nominace pro seriál The Following

První nominace pro seriál The Following

První nominace pro seriál The Following

Prestižní ceny se udělují jen těm nejlepším snímkům a seriálům a už nyní získal seriál The Following první dvě nominace na Saturn Award.


1 0
22.2.2013

Je to ještě poměrně brzo, ale kvalita seriálu se ukázala tak vysoká, že už tu máme první nominace na ceny. Jako první byl seriál nominován na cenu Nejlepší televizní seriál a druhá nominace je pro herce Kevina Bacona, který byl nominován na cenu Nejlepší televizní herec.

V minulém roce získal cenu pro Nejlepší televizní seriál Fringe a v kategorii Nejlepší televizní herec zvítězil Bryan Cranston ze seriálu Breaking Bad. Výsledky tohoto roku se dozvíme někdy během června.


Nominace v kategorii Nejlepší televizní seriál:

Nominace v kategorii Nejlepší televizní herec:

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Konec The Following

Seriál The Following je u konce. Strávil s námi tři roky, během kterých jsme s Ryanem Hardym a týmem FBI pátrali po stoupencích zla. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele The Following a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. V poznámce prosíme uveďte seriál, za který přispíváte.

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás