The Fosters Postavy

Postavy

 • Brandon Adams Foster

  Brandon Adams Foster

  Atraktivní a velmi talentovaný mladík. Biologický syn Stef. Jeho hlavní vášní je piano. Své dvě mámy a adoptivní sourozence zbožňuje. Nicméně s nově příchozí Callie, která se má stát jeho novou sestrou, se v něm začínají probouzet pocity, které ostatní nechápou.

  Sezóny 4
  2013 - 2017
 • Callie Adams Foster

  Callie Adams Foster

  Callie, dívka, která svůj život prožila v pěstounských rodinách. To vedlo k tomu, že lidem příliš nevěří. Když se nastěhuje k Fosterovým, má problém se přizpůsobit novému životu. Navenek se tváři jako tvrďačka, uvnitř se ale ukrývá citlivá duše. K Leně si Callie nachází cestu poměrně rychle, nicméně Stef, jako policistka, to má u Callie těžké.

  Sezóny 4
  2013 - 2017
 • Jesus Adams Foster

  Jesus Adams Foster

  Dvojče Mariany. Jesus oplývá šarmem, ale má ADHD. Svou sestru se snaží chránit, ať se děje cokoliv, stejně tak i svou adoptivní rodinu. Není tak dobrým studentem jako jeho sestra, avšak je rozumnější než ona.

  Sezóny 4
  2013 - 2017
 • Jude Adams Foster

  Jude Adams Foster

  Mladší bratr Callie. Velmi citlivý kluk, který žil s agresivním otčímem, než ho Callie zachránila. Svou sestru zbožňuje, nicméně občas nedokáže pochopit její jednání.

  Sezóny 4
  2013 - 2017
 • Lena Adams Foster

  Lena Adams Foster

  Partnerka Stef, a matka tří adoptivních dětí. Ředitelka místní školy. Je velmi milá a nejraději by zachránila všechny děti, kterým chybí láska a podpora. Když domů přivádí problémovou Callie, dokáže si své rozhodnutí obhájit. Občas je však její dobrosrdečnost spíše překážkou.

  Sezóny 4
  2013 - 2017
 • Lexi Rivera

  Lexi Rivera

  Lexie byla nejlepší kamarádka Mariany, které se svěřovala se vším. Poté, co začne chodit s Jesusem, se jejich vztah komplikuje, vše ale dokážou vyřešit. Bohužel se ale velice často chová neslušně a tak se musela odstěhovat zpátky za rodiči.

  Sezóny 3
  2013 - 2016
 • Mariana Adams Foster

  Mariana Adams Foster

  Mariana patří mezi šprty, kteří mají samé jedničky. Svého bratra má ráda, přesto i před ním ukrývá tajemství, když je to potřeba. Stef a Lenu zbožňuje, ovšem, když se jí ozve její biologická matka, její zvědavost je silnější.

  Sezóny 4
  2013 - 2017
 • Mike Foster

  Mike Foster

  Bývalý manžel Stef a biologický otec Brandona. Policista, který pracuje spolu se svou bývalou ženou na policejní stanici. V minulosti měl problémy s alkoholem, které se občas projevují i teď.

  Sezóny 4
  2013 - 2017
 • Stef Adams Foster

  Stef Adams Foster

  Silná, atraktivní policistka. Rozvedená a žijící spolu se svým biologickým synem Brandonem, Lenou a dvěma adoptivními dětmi. Milující, ale pedantská, s vášní pro svou práci a rodinu.

  Sezóny 4
  2013 - 2017
 • Noah

  Noah

  Noah je mladý dospívající kluk. Je to kamarád Taylor, která ho seznámí s Judem ve „skupině pro mladé“. V epizodě Forty ho Jude pozve ven a v epizodě Justify se mezi nimi objevuje něco víc než jen přátelství. Z toho, co jsme měli zatím šanci doposud vidět, je to poměrně konzervativní osoba, což je asi díky tomu, že je hodně nábožensky založený, protože jeho matka byla pastorka.

  Sezóny 1
  2016 - 2017

Stav překladu

Epizoda S04E20: Until Tomorrow

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Titulky připravují: @maneckaaa, @valasek a @farmaister

Sedí na verze:

 • S04E20.720p.HDTV­.x264-FLEET
 • S04E20.HDTV.x264-FLEET

Epizodu nezapomeňte ohodnotit.

Pátá série

Rodinka se vrátí i po páté

Rodinka se vrátí i po páté

Je za námi půlka čtvrté série a již teď víme, že se s rodinkou Fosterových uvidíme opět v červnu. Stanice Freeform před pár minutami oznámila, že seriál The Fosters obnovuje pro pátou řadu.

Reklama

Narozeniny herců

Momentka

Momentka

Hlídejte si nás