The Man in the High Castle Frank Spotnitz končí jako tvůrce seriálu

Frank Spotnitz končí jako tvůrce seriálu

Frank Spotnitz končí jako tvůrce seriálu

Pořádnou ránu dostala produkce druhé řady The Man In The High Castle, kterou už nepovede hlavní tvůrce Frank Spotnitz. U seriálu nicméně zůstává jako jeden z výkonných producentů.


1 9
21.5.2016

Frank Spotnitz (The X-Files, Millennium) vdechl seriálu život, bohužel se nepohodl s Amazonem a místo hlavního tvůrce opouští. Kdo ho nahradí, zatím není známo, natáčení druhé řady se tak ujme aktuální produkční tým. Kvůli jeho odchodu se odkládá natáčení, které právě probíhá ve Vancouveru.

Ke Spotnitzovu odchodu došlo náhle, ještě 11. května se na jeho Twitteru objevil nadšený příspěvek z natáčení.


Amazon se k celé situaci vyjádřil takto:

Vzhledem k ambicím našeho seriálu jsme se rozhodli přesunout produkci The Man in the High Castle na západní pobřeží. Frank Spotnitz bude dále zastávat funkci výkonného producenta, ale odstupuje z pozice tvůrce. Jeho povinnosti převezmou ostatní producenti. Jsme mu neskonale vděční, že dokázal oslovit diváky a seriál se stal jedním z nejsledovanějších na Amazonu. Těšíme se, co pro nás nachystají tvůrci druhé série.

Zdroj

Diskuze /2

pozitkar

Snad to nebude mít vliv na kvalitu. Ta první řada byla skvostná.

22.5.2016 | 10:12:30
Balerion

Naopak, doufam, že vypustí ty nudnejší pasáže, které v první sérii byly, pak to bude skvostné.

22.5.2016 | 10:27:52
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele The Man in the High Castle a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. V poznámce prosíme uveďte seriál, za který přispíváte.

Reklama

Třetí série

Jason O’Mara si zahraje ve třetí sérii

Jason O’Mara si zahraje ve třetí sérii

Ohlášena byla první herecká posila třetí řady The Man in the High Castle. Jason O’Mara, kterého jsme nedávno mohli vidět například v Agents of S.H.I.E.L.D., ztvární jednu z hlavních rolí.

Trailer ke druhé sérii

Thumbnail Play icon

Plakáty

Plakáty

Narozeniny herců

Hlídejte si nás