The Man in the High Castle Popis

The Man in the High Castle

The Man in the High Castle

Co kdyby Spojenci prohráli druhou světovou válku? Alternativní historie v podání Philipa K. Dicka, který ve svém cenami ověnčeném románu Muž z vysokého zámku zobrazil Spojené státy rozdělené pod nadvládou Japonska a Německa. Píše se rok 1962 a mezi současnými vládami panují neshody. Hrozí že vypukne další válka a navíc je na spadnutí revoluce díky několika odvážným aktivistům.


Trailer

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Lefty

Pro mě bohužel docela dost zklamání…alter­nativní svět skvělý, ale postavy nezajímavé (až na Obergruppenführera, kterej měl být největší panchart mi byli všichni ukradený) a děj skoro nulový (vystačil by na 2 epizody) – takhle je to strašně utahané, bohužel jsem se u toho hodně nudil…druhé sérii šanci nedám…

28.3.2016 | 18:11:47
Kamil8

Fakt super …

11.1.2016 | 10:16:43
KennyMcCormick

Bylo těžké říci, co od seriálu čekat – alternativní historie není tak častým tématem a propojení se skutečností se mi zdálo riskantní. Byl jsem ale příjemně překvapen, ale nechávám v hodnocení rezervu, protože podle mého názoru musí každý seriál projít alespoň dvěma sériemi, než najde ten svůj pravý styl a přístup. A proto myslím, že MITHC (já vám, blbá zkratka :D ) na to nejlepší teprve čeká a má potenciál se vyšvihnout na špičku sledovanosti, kde se pohybuje TWD nebo GoT :)

9.1.2016 | 20:29:05
ttttttttttttttttt

Výborná série, těším se na pokračování. Doufám, že tam se tvůrci víc zaměří na, podle mě, zatím ne úplně využitý potenciál ukázky kulturně sociálních změn v této realitě.

6.1.2016 | 20:42:33
Artail

Čekal jsem na podobný seriál hodně dlouho a dočkal jsem se. Očekával jsem mnohé a to jsem také dostal. myslím, že všechno bylo vynikající, ale co mě nejvíc překvapilo, byla kamera, ta byla dechberoucí. Za mě 90%

3.1.2016 | 17:13:00
Lucifrid

Co k tomu říct. Dokonalost! Tohle je seriál, který prostě musíte vidět. Dostala jsem víc, než jsem čekala a to byla má očekávání hodně vysoká. Žádná vata, skvěle vyprofilované postavy, bezva hudba a boží znělka. Už aby byla druhá řada. Jo a ten konec… Ano, ano, ano!!!

webmaster, korektor
27.12.2015 | 23:27:29
KevSpa

Čekala jsem hodně, dostala jsem hodně. Tohle je zkrátka dílo, které mému vkusu sedlo tak dokonale, že víc to ani nejde. Od druhé série si slibuju mnoho, rozehrané to mají tvůrci parádně. A co se týká konce první série, k tomu lze jen říct, že to není nic pro diváky, kteří postrádají představivost. Ale jejich škoda.

webmaster, korektor
25.12.2015 | 18:37:23
Secret.Dandelion

Těšil jsem se, očekával mnohé, ale dostal pouze blábol :-( Po šesti dílech vzdávám, za snahu ale 40%

17.12.2015 | 20:52:37
Oveckoun

Podobné téma jsem v seriálové i filmové tvorbě vyhlížel několik let. Trestuhodně přehlížená příležitost, které se chytil až Amazon. Prostředí, hutná atmosféra, herci, úvodní znělka. Na maximum to nebylo, ale rozhodně to neudělalo ostudu.

15.12.2015 | 10:58:22
Gripe

Prostředí, kostýmy a celkově atmosféra je opravdu povedená. Děj někdy trochu pokulhává, ale i tak je to parádní seriál. Konec nic nezkazil, naopak vznesl zásadní otázku do druhé řady. Za mě určitě 90%.

webmaster
11.12.2015 | 19:03:42

Trailer ke druhé sérii

První série

Shrnutí první série: Nejvyšší představitelé NSDAP v alternativním světě

Shrnutí první série: Nejvyšší představitelé NSDAP v alternativním světě

V tomto speciálním shrnutí se zaměříme na největší elity Nationalsozia­listische Deutsche Arbeiterpartei a podíváme se, kam to po válce dopracovaly.

Reklama

Momentka

Momentka

Plakáty

Plakáty

Narozeniny herců

Hlídejte si nás