The Man in the High Castle Popis

The Man in the High Castle

The Man in the High Castle

Co kdyby Spojenci prohráli druhou světovou válku? Alternativní historie v podání Philipa K. Dicka, který ve svém cenami ověnčeném románu Muž z vysokého zámku zobrazil Spojené státy rozdělené pod nadvládou Japonska a Německa. Píše se rok 1962 a mezi současnými vládami panují neshody. Hrozí, že vypukne další válka, a navíc je na spadnutí revoluce díky několika odvážným aktivistům.


Trailer ke druhé sérii

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
salamander

Pro mě je to nejlepší seriál natočený za posledních pár let. Postavy nejsou černobílé a především na konci druhé série jsem nemohla místy napětím ani dýchat.

24.2.2017 | 8:44:53
Kamil8

Fakt super …

24.1.2017 | 6:45:41
sinuhe

Toto je proste super serial. :)

23.1.2017 | 23:16:10
AloisB

Musím říct, že druhá série nám to opravdu nakopla výborným směrem. Alternativní realita? Jsem opravdu zvědav jak se vyvrbí, ale nechci tu nějak spoilerovat. Každý musí sám poznat či se líbí či ne:D Ale jedno si pro sebe nenechám. Poslední epizoda, když to Obergruppenführer John Smith přijede naprosto rozházet do Berlína skvělý skoro jsem nedýchal. Otázka jen je copak bude s Josefem?

23.1.2017 | 22:41:11
AvenjQ

Prvá séria bola v niektorých častiach dosť nudná, ale celkovo sa to dá pochopiť, pri seriály ktorého cieľom je vytvoriť charaktery z ktorých motívmi je možné sa stotožniť a pochopiť prečo jednajú tak či onak v ich situácii. Druhá séria bola oproti prvej omnoho pružnejšia zrejme jej pomohlo to že sa dej odohrával na viacerých miestach naraz a tak nebolo veľa nudných momentov. Za posledné 3 diely si druhá sezóna zaslúži po komunisticku 110%.

21.1.2017 | 1:22:18
Kothy

Skvely serial s dobrym napadem :)

18.1.2017 | 1:10:56
KevSpa

Čekala jsem hodně, dostala jsem hodně. Tohle je zkrátka dílo, které mému vkusu sedlo tak dokonale, že víc to ani nejde. Co se týká konce první série, k tomu lze jen říct, že to není nic pro diváky, kteří postrádají představivost. Ale jejich škoda. Druhá řada je ještě o chlup lepší než ta první. Rozhodně o poznání svižnější, což jistě ocení reptalové, kteří si stěžovali na rozvláčné tempo. Na druhou stranu si nejsem úplně jistá, jak cesty do alternativní reality, které naťuklo finále první série, stráví lidé bez fantazie, kteří s tím měli vážný problém. Ale tak pro takové ten seriál stejně není. Druhá řada je hodně mrazivá a vzhledem k aktuální politické situaci (nejen) ve Spojených státech až děsivě aktuální.

webmaster, korektor
20.12.2016 | 20:27:30
-Hans-

Pro mě po 3 dílech nechutně zdlouhavé :( Přitom prostředí apod. je výborné…

12.12.2016 | 16:34:40
Lefty

Pro mě bohužel docela dost zklamání…alter­nativní svět skvělý, ale postavy nezajímavé (až na Obergruppenführera, kterej měl být největší panchart mi byli všichni ukradený) a děj skoro nulový (vystačil by na 2 epizody) – takhle je to strašně utahané, bohužel jsem se u toho hodně nudil…druhé sérii šanci nedám…

28.3.2016 | 18:11:47
KennyMcCormick

Bylo těžké říci, co od seriálu čekat – alternativní historie není tak častým tématem a propojení se skutečností se mi zdálo riskantní. Byl jsem ale příjemně překvapen, ale nechávám v hodnocení rezervu, protože podle mého názoru musí každý seriál projít alespoň dvěma sériemi, než najde ten svůj pravý styl a přístup. A proto myslím, že MITHC (já vám, blbá zkratka :D ) na to nejlepší teprve čeká a má potenciál se vyšvihnout na špičku sledovanosti, kde se pohybuje TWD nebo GoT :)

9.1.2016 | 20:29:05

Stav překladu

Epizoda S02E10: Fallout

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Překládají:
SheppOne, @KevSpa, @Lucifrid@Tri­fi

Sedí na verzi:

  • S02E10.720p.WEB­Rip.X264-DEFLATE

Epizodu nezapomeňte ohodnotit.

Ohodnoťte seriál The Man in the High Castle 

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele The Man in the High Castle a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. V poznámce prosíme uveďte seriál, za který přispíváte.

Reklama

Třetí série

The Man in the High Castle se dočká třetí série

The Man in the High Castle se dočká třetí série

Bylo jen otázkou času, kdy Amazon ohlásí další řadu pro svůj úspěšný seriál, a dnes jsme se dočkali. Druhá série letos zaznamenala největší sledovanost ze všech pořadů Amazonu, což byl jasný signál pro to dát seriálu zelenou i pro třetí sérii, které se dočkáme koncem tohoto roku.

Trailer ke druhé sérii

Narozeniny herců

Hlídejte si nás