The Middle (Průměrňákovi)
96/100 - 77×

The Middle(Průměrňákovi)

Frankie s Mikem se snaží uživit svou rodinu a vychovávat tři děti. Nejstarší Axl je oblíbený kluk, se kterým mlátí puberta. Sue se nikdy nic nedaří, ale i přesto je stále optimistická a nikdy se nevzdává, a nejmladší Brick je knihomol s divnými zlozvyky.

USA | 2009 | Pauza
vysílání
9 sezón | ABC | 24 minut
hrají
Eden Sher (Sue Heck), Atticus Shaffer (Brick Heck), Charlie McDermott (Axl Heck), Neil Flynn (Mike Heck), Patricia Heaton (Frankie Heck), Brock Ciarlelli (Brad Bottig), Beau Wirick (Sean Donahue), John Gammon (Darrin McGrew), Chris Kattan (Bob Weaver), Daniella Bobadilla (Lexie), Greer Grammer (April)


Axl narazí na všechny své bývalé přítelkyně

Axl narazí na všechny své bývalé přítelkyně

V příštím díle Axl narazí na všechny své bývalé přítelkyně a chybět nebude ani divná Ashley. Jaký je důvod tohoto osudového setkání? To se dozvíte uvnitř článku.


6 0
12.3.2017

Na konci minulého dílu jsme byli svědky nejen Axlova záblesku rozumu, ale také setkání Axla s Devin na párty svatého Patrika. A věci se začnou poněkud zvláštněji komplikovat. Axl totiž potká všechny své bývalé přítelkyně na jednom místě. A proč dojde k takové události, která zastíní samotný svátek? Hutch si myslí, že Axl má šanci zjistit, jak funguje jeho milostný život. O tom si bude muset sám promluvit s každou ex-přítelkyní.

(Na oslavě nebude chybět divná Ashley. Foto: ABC)


Axl se prvně setká s Devin Levin (Gia Mantegna), kterou poznal v šesté řadě, kdy ji musel nuceně odvést na Díkuvzdání. Dočkáme se také Cassidy Finch (Galadriel Stineman), která byla úplně první vážnou Axlovou láskou. V seriálu vydržela dvě série. Na párty se také objeví divná Ashley (Katlin Mastandrea), která zachraňovala Axla na každém školním plese. Nesmíme zapomenout také na April (Greer Grammer), se kterou momentálně Axl chodí.

Jak dopadne tohle zvláštní setkání? Najde Axl svou pravou podstatu v kruzích lásky? A jak to vše bude vnímat Lexie? To se dozvíte ve středu.

Diskuze /3

Malakajka

Ale Axl s April ještě přece nechodí v díle předtím se dozvěděl, že se April líbí a šel na tu párty a díl končil tím, že jí viděl v davu šel k ní, ale cestu mu zastou pila Devin… Nebo sem tedy něco propásla??

#2 natalli26
15.3.2017 | 9:36:10
natalli26

#1 Malakajka: April je jeho „ex-manželka“ se kterou stále oficiálně chodí. Tu kterou myslíš ty tak to je Lexie :)

16.3.2017 | 11:53:34
Malakajka

Jé ty vogo nojo máš pravdu :) už v těch holkách mám maglajs :D

17.3.2017 | 7:15:47
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !