The Middle (Průměrňákovi)
96/100 - 77×

The Middle(Průměrňákovi)

Frankie s Mikem se snaží uživit svou rodinu a vychovávat tři děti. Nejstarší Axl je oblíbený kluk, se kterým mlátí puberta. Sue se nikdy nic nedaří, ale i přesto je stále optimistická a nikdy se nevzdává, a nejmladší Brick je knihomol s divnými zlozvyky.

USA | 2009 | Pauza
vysílání
9 sezón | ABC | 24 minut
hrají
Eden Sher (Sue Heck), Atticus Shaffer (Brick Heck), Charlie McDermott (Axl Heck), Neil Flynn (Mike Heck), Patricia Heaton (Frankie Heck), Brock Ciarlelli (Brad Bottig), Beau Wirick (Sean Donahue), John Gammon (Darrin McGrew), Chris Kattan (Bob Weaver), Daniella Bobadilla (Lexie), Greer Grammer (April)


V nové řadě se setkáme s Ritou

V nové řadě se setkáme s Ritou

Frankie by se měla zhluboka nadechnout, protože herečka Brooke Shields, která hraje Ritu, nedávno prozradila, že se ukáže v osmé řadě seriálu.


4 0
1.10.2016

Web Entertainment Weekly nedávno zjistil, že se Rita objeví v nové sérii, která má co nevidět premiéru. S Ritou jsme se už nespočetněkrát setkali. Třeba když vedla hudební bitvu se sousedy nebo když si schovávala ukradené věci svých sousedů, dokonce se i poprala s Frankie během Halloweenu. S touhle ženou, která vám dokáže mrknutím oka zapálit dům, si opravdu zahrávat nechcete.

(Foto: ABC)


Tuhle šílenou, nezapomenutelnou sousedku neuvidíme hned v první epizodě, ale o něco později, kde si vyjede s Frankie na výlet. Dvě rivalky na výletě? Zní to opravdu děsivě. Snad se nerozhodla unést Frankie po prohraném souboji.

Premiéra startuje 12. října. Dejte nám vědět v komentářích, co si myslíte o Ritě. Je zbytečné ji cpát znovu do seriálu nebo ji mohli úplně vynechat?

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !