The Middle (Průměrňákovi)
96/100 - 77×

The Middle(Průměrňákovi)

Frankie s Mikem se snaží uživit svou rodinu a vychovávat tři děti. Nejstarší Axl je oblíbený kluk, se kterým mlátí puberta. Sue se nikdy nic nedaří, ale i přesto je stále optimistická a nikdy se nevzdává, a nejmladší Brick je knihomol s divnými zlozvyky.

USA | 2009 | Pauza
vysílání
9 sezón | ABC | 24 minut
hrají
Eden Sher (Sue Heck), Atticus Shaffer (Brick Heck), Charlie McDermott (Axl Heck), Neil Flynn (Mike Heck), Patricia Heaton (Frankie Heck), Brock Ciarlelli (Brad Bottig), Beau Wirick (Sean Donahue), John Gammon (Darrin McGrew), Chris Kattan (Bob Weaver), Daniella Bobadilla (Lexie), Greer Grammer (April)


Axl Heck

Axl Heck

Axl je nejstarší syn rodiny Hecků. Je sarkastický, líný, škodlivý, vzpurný, strašlivě nepořádný.

Sezóny 9
2009 - 2018

Axl často dělá věci bez dovolení. Očekává, že zvládne jakékoliv věci, které ho napadnou, avšak sténá, když musí něco dělat. Nejraději věší práci na hřebík nebo si ji nechává na poslední chvíli. Velmi pobývá se svými kamarády než s jeho rodinou. Nicméně má dobré srdce a špetku laskavosti v hloubi duši. Je sportovně nadaný, díky čemuž získal fotbalové stipendium na East Indiana State University, kde přežívá se svými spolubydlícími Kennym a Hutchem.

Jeho oblíbená barva je zelená. Má rád pizzu. Často sedí na gauči před televizí. Jednou byl suspendován ze školy a byl nucen za trest k práci v lomu, kde pracuje jeho otce Mike. Axl hraje také na kytaru, a tak založil kapelu se svými přáteli Seanem a Darrinem zvanou Axl a AX-Meni.


Foto: ABC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
KIK

Najlepší!

30.5.2016 | 21:36:24