The Middle (Průměrňákovi)
96/100 - 77×

The Middle(Průměrňákovi)

Frankie s Mikem se snaží uživit svou rodinu a vychovávat tři děti. Nejstarší Axl je oblíbený kluk, se kterým mlátí puberta. Sue se nikdy nic nedaří, ale i přesto je stále optimistická a nikdy se nevzdává, a nejmladší Brick je knihomol s divnými zlozvyky.

USA | 2009 | Pauza
vysílání
9 sezón | ABC | 24 minut
hrají
Eden Sher (Sue Heck), Atticus Shaffer (Brick Heck), Charlie McDermott (Axl Heck), Neil Flynn (Mike Heck), Patricia Heaton (Frankie Heck), Brock Ciarlelli (Brad Bottig), Beau Wirick (Sean Donahue), John Gammon (Darrin McGrew), Chris Kattan (Bob Weaver), Daniella Bobadilla (Lexie), Greer Grammer (April)


Frankie Heck

Frankie Heck

Frankie je malá a neustále vystresovaná a také hlavní postava v seriálu, jelikož její vyprávění jde slyšet na různých místech a hlavně v každé epizodě.

Sezóny 9
2009 - 2018

Frankie pracovala jako auto prodavačka v EHLERT Motors, jenže prodala jenom jediné auto, kradla věci z práce a přicházela pozdě, a proto musela odejít. Frankie si tak prošla vysokou školu a stala se z ní dentální hygienistka/a­sistentka, a dokonce má skvělý vztah se svým příjemným a také pomateným šéfem.

Je to oddaná milující manželka a matka a vidí svou rodinu jako tu nejdůležitější věc v životě. Její motto: „Udělat vše pro rodinu“, vede její každodenní rutinu navzdory frustrací, se kterými se setkává s manželem a třemi dětmi, stejně jako s jejími staršími chátrajícími příbuznými, kteří jsou často závislí na ní.


Foto: ABC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!