The Mist (Mlha)
71/100 - 30×

The Mist(Mlha)

Na malé město se hrne mlha, kvůli které nejenom nejde nic vidět, ale také vstupuje do lidí, kterým mění jejich pocity a nálady. Co lidé dokáží udělat pro své přežití, když jsou zaslepeni strachem? Seriál vychází ze stejnojmenného příběhu spisovatele Stephena Kinga.

USA | 2017 | Vysílá se
vysílání
1 sezóna | Spike | 45 minut
hrají
Dan Butler (Otec Romanov), Isiah Whitlock Jr. (Gus Bradley), Russell Posner (Adrian Garff), Okezie Morro (Bryan Hunt), Danica Curcic (Mia Lambert), Morgan Spector (Kevin Copeland), Alyssa Sutherland (Eve Copeland), Gus Birney (Alex Copeland), Luke Cosgrove (Jay Heisel), Frances Conroy (Nathalie Raven)


Podívejte se na trailer k novému seriálu The Mist

Podívejte se na trailer k novému seriálu The Mist

A na město padla mlha. Tak by se dal charakterizovat nový seriál z dílny stanice Spike. Na obrazovkách se objeví již příští měsíc, takže se nyní můžete navnadit prvním oficiálním trailerem.


11 0
12.5.2017

Společně s The Mist se do seriálového světa vrací i mistr hororu Stephen King. Již v roce 2007 vznikl na motivy Kingovi povídky úspěšný stejnojmenný film. Seriál se ale bude svým dějem od filmu značně lišit. Pouze čas ukáže, jestli The Mist zaujme diváky stejně jako Under the Dome nebo Bag of Bones, které také pochází z pera Stephena Kinga.

Thumbnail Play icon

Diskuze /2

Moor8

Už když jsem viděl film z roku 2007, tak jsem si říkal, že by z toho byl skvělý seriál.

13.5.2017 | 0:18:39
m.dak

Tak ten jsem neviděl, ale co jsem o tom slyšel, tak to oproti tomu původnímu dost zprznili…

13.5.2017 | 8:57:06
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!