The Returned (US) Epizody - Sezóna 1

Epizody - Sezóna 1

Sezóna 1

 • S01E01: Camille

  S01E01: Camille

  Rodina Winshipů je v šoku, když se jejich dcera Camille, která zemřela před čtyřmi lety při nehodě autobusu, vrátí domů nezraněná, věříce, že je den nehody. Simon se snaží najít svou snoubenku Rowan, neví ovšem, že ta se později zasnoubila s jiným mužem. Helen Goddardová se třicet let po své smrti objevuje v bytě svého manžela. Ten se snaží informovat místní doktorku Julie, ale nakonec se rozhodne skočit z místní přehrady. Julii sleduje domů malý chlapec, který odmítá mluvit. Když je nucena reagovat na otázky své sousedky, pojmenovává ho Victor. Lucy, místní servírka je zdánlivě smrtelně pobodána, když jde domů poté, co se pohádala s Jackem Winshipem.
  Ve flashbacích Lena předstírá, že je nemocná, aby nemusela na výlet a mohla zůstat doma a tajně se sejít se svým chlapcem. Camille je zdeptaná, když cítí, že má její sestra, dvojče, pohlavní styk. Jak se snaží přimět autobus zastavit, rozhozený řidič si všimne Victora stojícího v cestě a prudce strhne řízení, načež autobus sjede přes okraj útesu.

  9.3.2015
  1 540 000
  1 hodina
 • S01E02: Simon

  S01E02: Simon

  Camillina rodina, včetně jejího dvojčete Leny, se snaží vyrovnat s jejím opětovným začleněním do rodiny. Rowan, která připravuje svatbu s Tommym, se smiřuje s tím, co považuje za vize Simona, který ji konečně našel. Policie zjišťuje, že způsob, jak byla Lucy pobodána, se shoduje se sériovým vrahem, který útočil před sedmi lety, u nějž všichni věřili, že zemřel. Podezřelým je barman Tony a ukazují mu fotky se zraněními obětí. Julii začíná ovlivňovat Victorova přítomnost a hroutí se v koupelně, přičemž odhalí stejné zahojené rány, jako měly oběti na policejních fotkách.

  16.3.2015
  1 080 000
  1 hodina
 • S01E03: Julie

  S01E03: Julie

  Ač její rodiče probírají stěhování, Camille předstírá, že je Lenina sestřenice „Alice“, aby se mohla pohybovat na veřejnosti. Leně se mezitím objevuje na zádech zranění. Simon odchází s Peterem, který mu sděluje, že zemřel a vrátil se, jako řada jiných. Simon má v plánu se s Rowan rozloučit, dokud ho neseznámí s Chloe, jejich dceru. Lena sděluje Rowan, že ji Simon hledal, čímž jí potvrzuje, že žije. Tony jde do rodinné chaty a je šokován, když zde nalezne svého bratra Adama, který byl „pryč“ několik let. Zástupkyně Nikki Banksová navštěvuje Julii, aby jí řekla o Lucyině napadení, které bylo podobné tomu, jak napadli Julii před sedmi lety, kdy spolu ty dvě chodily. Pak Julii vyhrožuje její sousedka, která věří, že Julie Victora nelegálně adoptovala. Když Julie odchází pro jídlo, Victor ťuká na sousedčiny dveře.

  23.3.2015
  1 050 000
  1 hodina
 • S01E04: Victor

  S01E04: Victor

  Po smrti zvědavé sousedky je Julie Nikki donucena předat Victora do péče Petera a Caldwelského centra, kde mu brzy dojde, že Peter je jedním z mužů, kteří se před 29 lety vloupali do jeho domu a zastřelili ho. Tommy využívá své domácí sledovací zařízení ke sledování sexu mezi Rowan a Simonem. Simon je také představen Chloe, která si myslí, že je anděl. Rowan činí bolestivé rozhodnutí ohledně Tommyho. Helen se setkává s knězem, aby probrala problematiku navrátilců. Pak jde do Petrova centra. Lena je převezena do nemocnice kvůli svému zranění. Později vzpomíná na svou návštěvu v márnici, kde chtěla vidět Camillino tělo, které mělo po nehodě na zádech to samé zranění.

  30.3.2015
  1 120 000
  1 hodina
 • S01E05: Tony and Adam

  S01E05: Tony and Adam

  Před sedmi lety Tony vyráží hledat svého bratra Adama, jen aby ho našel poté, co napadl Julii a krmí se na jejím bezvládném těle. Tony ho omračuje, odnáší a Julii ponechává, aby ji našli lidé, kteří se blíží. Tony Adama poté pohřbívá v lese. V současnosti si Adam uvědomuje, že ho Tony zabil a napadne ho. Simon chce odjet z města s Rowan a Chloe, ale Rowan si vybírá Tommyho. Victor mizí z útulku poté, co Petera konfrontuje s tím, že ho zabil. Helen nachází Victora ve městě a oslovuje ho jeho skutečným jménem, Henry. Bere ho na večeři a vykládá mu, jak je Caldwell prokletý a přirovnává ho ke světu před biblickou potopou. Victor jí utíká jen proto, aby ho našel Peter. Místní patolog vynáší na světlo světa myšlenku, že všichni jeleni, které nalezli plout mrtvé v řece, spáchali sebevraždu. Lena odchází z nemocnice do baru poté, co cítí, jak Camille opilá líbá Bena. Poté všem prozrazuje, že "Alice“ je její mrtvá sestra, která se ji nyní snaží zabít. Camille samozřejmě tvrdí, že Lena blouzní z prášků, načež Lena utíká do lesa, kde narazí na Adama.

  6.4.2015
  1 050 000
  1 hodina
 • S01E06: Lucy

  S01E06: Lucy

  Lena se probouzí v Adamově chatě, když si prohlíží její zranění na zádech. Když ho vidí mluvit s Tonym, od nějž ví, že jeho bratr zemřel, přijímá, že je jako ostatní – navrátilec. Její rodina si o ni dělá starosti, což vede k tomu, že se Jack a Claire pohádají kvůli tomu, že ji v baru nebrzdil a Claire se pohroužila do truchlení za Camille. Peter bere Victora na hrob svého partnera, který je zabil. Prosí Victora o odpuštění a nabízí mu svou zbraň. Victor způsobí, že má Peter halucinace svého partnera, který ho chce zastřelit, ale zbraň selže. Ukáže se, že si Peter sám držel zbraň u hlavy. Julie mluví s Helen o její smrti během potopy a zjišťuje, že i Victor zemřel a vrátil se. Julie pak zpochybňuje vlastní existenci. Camille se snaží svést Bena, který se s odporem odtáhne, když mu přizná, že není „Alice“. Lucy je prohlášena za mrtvou, ale o pár minut později ožívá. Začne slýchat hlasy a později říká Jackovi o jeho otci a bouračce v opilosti.

  13.4.2015
  1 050 000
  1 hodina
 • S01E07: Rowan

  S01E07: Rowan

  Camille se otevírá rodičům v podpůrné skupině a snažím se jim pomoct. Victor vstupuje mezi Nikki a Julii. Rowan vynadá Simonovi a učiní překvapivou volbu.

  20.4.2015
  870 000
  1 hodina
 • S01E08: Claire

  S01E08: Claire

  Tajemství Claire je odhaleno a Lena se vrací domů. Policie zatýká podezřelého vraha, který učiní plné doznání. Victor přijme extrémní kroky, aby ochránil Julii. Camille zjišťuje, že její snaha pomoct vede k hrozivým výsledkům.

  27.4.2015
  827 000
  1 hodina
 • S01E09: Helen

  S01E09: Helen

  Někdo se nečekaně objeví a ohrozí Chloe. Peter učiní šokující oznámení a Helen rozjíždí svůj smrtící plán pro město.

  4.5.2015
  935 000
  1 hodina
 • S01E10: Peter

  S01E10: Peter

  Oslava Petera a Rowan je zastíněna zlou předtuchou. Julie přiměje Victora čelit jeho tragické minulosti. Camille si uvědomuje, že nikdy nebude normální a Heleniny plány vedou k tajemnému konci.

  11.5.2015
  945 000
  1 hodina

Titulky

Epizoda S01E10: Peter

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Titulky pro vás překládají Danyssimo a Milenka

Nezapomeňte epizodu ohodnotit a podělit se o své postřehy a dojmy v diskuzi

Z The Returned...

Z The Returned...

Reklama

Galerie postav

Galerie postav