The Shannara Chronicles (Letopisy rodu Shannara) Dvě krásné čarodějky míří do Shannara Chronicles

Dvě krásné čarodějky míří do Shannara Chronicles

Dvě krásné čarodějky míří do Shannara Chronicles

Nedávno se objevily informace, že do seriálu míří dvě herečky, a to Genevieve Aitken a Kendal Rae. Pojďme se proto společně podívat, koho herečky ztvární.


4 0
21.6.2015

Na stránkách Terryho Brookse, autora knižní předlohy, se objevily nové informace týkající se obsazení seriálu The Shannara Chronicles. Do seriálu míří herečka Genevieve Aitken, známá kaskadérka, jež hrála ve filmech jako Hobbit nebo Mad Max: Fury Road, a Kendal Rae, kterou jste mohli vidět v seriálu Neighbours nebo 2 Broke Girls.

Herečky ztvární sestry Mallenroh a Morag, které jsou čarodějnice. Tyto dvě čarodějky zjistí, že Wil Ohmsford má v držení mocný talisman, který by mohl být pro čarodějky novou mocnou zbraní. Genevieve Aitken bude hrát Mallenroh a Kendal Rae ztvární Morag.


(Zleva: Genevieve Aitken a Kendal Rae; FOTO: IMDb)

V knize jsou sestry identická dvojčata. Místo toho, aby tohoto bylo docíleno pomocí digitálních úprav, nebo místo hledání jednovaječných dvojčat, která by byla schopná hrát, byly obsazeny dvě herečky a tato menší změna umožňuje lépe vyjádřit vzájemnou přitažlivost mezi dvěma nejvýznamnějšími charaktery z The Shannara Chronicles.

Nakonec už jen Terry Brooks dodává, že Genevieve Aitken a Kendal Rae budou nejkrásnější a hlavně nejpodlejší čarodějnice, jaké jste kdy mohli v televizi vidět.

Diskuze /4

Natsu

Na 2 Broke Girls bych moc neupozorňoval, vzhledem k tomu, že tam má jen minutovou pasáž jako krátkovlasá lesbička.. To bych moc jako roli nebral.. :)

#2 Xavik
21.6.2015 | 18:04:34
Xavik

#1 Natsu: Autorka článku vycházela z anglického článku, na který v tomto článku odkazuje, takže za to nemůže. :D

admin
21.6.2015 | 18:15:41
Atenecka

No, ta Genevieve celkem jde, ale to, že Kendal Rae má ztvárňovat nejkrásnější čarodějku, co jsme mohli v TV vidět? Jen tak mě napadá minimálně 10 krásnějších… Vždyť ta Kendal není ani hezká… No třeba bude mít nějakou masku, nebo mají velký rozpočet na efekty…

21.6.2015 | 19:25:38
Fifipek

Tak já myslím, že vybrali solidní materiál :D

21.6.2015 | 21:13:34
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Druhá řada

Druhá řada seriálu The Shannara Chronicles:

  • začne na podzim roku 2017
  • se už nebude vysílat na MTV, ale na Spike TV

Reklama

Nepřehlédněte

Postřehy z epizody Ellcrys

Postřehy z epizody Ellcrys

Finále první řady zodpovědělo spoustu otázek, ale zároveň vyvolalo několik zcela nových. Nakonec to vypadá, že démoni nebudou jediným velkým nebezpečím, které se valí na Čtyřzemí.

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás