The Shannara Chronicles (Letopisy rodu Shannara) Jaké tváře můžeme čekat ve druhé sérii?

Jaké tváře můžeme čekat ve druhé sérii?

Jaké tváře můžeme čekat ve druhé sérii?

V první ředě seriálu The Shannara Chronicles jsme se seznámili s mnoha postavami, avšak ne všechny se vrátí i v nové sérii. Kdo se tedy vrátí do druhé série a jaké nové tváře se k nim přidají, se dozvíte uvnitř článku.


14 0
2.2.2017

Do druhé série The Shannara Chronicles se vrátí herci Austin Butler (Wil), Ivana Baquero (Eretria), Manu Bennett (Allanon), Aaron Jakubenko (Ander) a Marcus Vanco (Bandon). MTV oznámilo, že kromě nich, se dočkáme i nových herců, a zároveň uvedlo, jaké postavy noví herci ztvární.

První novou tváří, která do seriálu míří, je Malese Jow. Herečku můžete znát ze seriálu The Flash, kde ztvárnila postavu Lindy Park, nebo ze seriálu The Vampire Diaries:, kde si zahrála Annu. Malese ztvární postavu Mareth, což je mladá žena, která je náladová, nepředvídatelná a k tomu všemu ještě ovládá magii. Bystrá, drzá a nezávislá Mareth dostane to, co chce, a nebojí se při tom využít všechny možné dostupné prostředky.


Fotka zveřejněná uživatelem ᴍᴀʟᴇsᴇ ᴊᴏᴡ (@malesejow), <time style=" font-family:Arial,sans-serif; font-size:14px; line-height:17px;" datetime=„2016–12–09T17:04:51+0­0:00“>Pro 9, 2016 v 9:04 PST</time>

Další posilou se stala Vanessa Morgan. Tato herečka s MTV nespolupracuje poprvé, protože v seriálu Finding Carter ztvárnila postavu Bird. Dále jste ji mohli vidět v My Babysitter’s a Vampire nebo Frankie & Alice. Vanessa si zahraje Lyriu, krásnou a záhadnou mladou ženu, která má romantickou spojitost s Eretriou.

Feeling so blessed to have started my 2017 in New Zealand & to be filming here for the next six months. Can't wait be back on your this year! Literally love you guys, Let's crush 2017: @brendannorth</a></p>

Fotka zveřejněná uživatelem Vanessa Morgan (@vanmorganxo), <time style=" font-family:Arial,sans-serif; font-size:14px; line-height:17px;" datetime=„2017–01–30T02:46:05+0­0:00“>Led 29, 2017 v 6:46 PST</time>

Třetím nováčkem je Desmond Chiam, kterého můžete znát ze seriálu NCIS, Bones nebo Con Man. Desmonda budeme vídat jako generála Rigama, bývalého velitele Eventinovy armády, který je zodpovědný za to, že ve Čtyřzemí opět zavládl chaos. Proč tedy změnil stranu? Byl svědkem toho, jak byl jeho lid během Války ras povražděn. Když bojoval jeho lid s Dagda Morem ve Válce o Zapovězeno, začal být přesvědčený o tom, že jádrem všech problémů ve Čtyřzemí není ani dobro ani zlo, ale samotná magie, a proto se Rigam stane vůdcem Karmínovců.

Čtvrtou tváří, o kterou byl seriál posílen, je Gentry White. Herce můžete znát ze seriálu UnReal, kde ztvárnil Romea, nebo ze seriálu Turn: Washington's Spi­es. Gentry si zahraje Gareta, což je zručný, lstivý a charismatický lovec odměn, který je po celém Čtyřzemí znám jako Pán zbraní. Garet je vtipný, silný a šarmantní rošťák. Jediné, co miluje víc než peníze, je dobrý souboj.

\\A KING UNDER YOUR CONTROL// #yearsandyears @luizlimaphotog Edits- @tiffykphotos #photoshoot #scarf #lifestyle

Fotka zveřejněná uživatelem Gentry White (@gentrywhite), <time style=" font-family:Arial,sans-serif; font-size:14px; line-height:17px;" datetime=„2015–03–04T19:30:19+0­0:00“>Bře 4, 2015 v 11:30 PST</time>

Poslední herečkou, která míří do druhé série, je Caroline Chikezie, kterou můžete znát z Everly. Caroline ztvární královnu Tamlin. Mocnou a vychytralou panovnici v Leahu, což je jediné lidmi obývané království ve Čtyřzemí. Tamlin je nemilosrdná a má strategickou mysl. Je talentovaná, když dojde na manipulaci s lidmi, a využívá svůj královský vliv, aby upevnila politické spojenectví s elfy.

BTS on the set of ‚The Governor‘. Fun times! #thegovernor

Fotka zveřejněná uživatelem Caroline Chikezie (@carolinechi­kezie), <time style=" font-family:Arial,sans-serif; font-size:14px; line-height:17px;" datetime=„2016–07–08T17:01:13+0­0:00“>Čec 8, 2016 v 10:01 PDT</time>

Diskuze /2

Xavik

Pán zbraní vypadá slibně, nevypadá sice tak, jak jsem si ho představoval, ale jsem rád, že se v seriálu už objeví. Snad se dočkáme i nějakých Leahů. :)

admin
1.2.2017 | 21:32:16
Kolousek001

Běloši už došli? :D

2.2.2017 | 18:57:15
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Druhá řada

Druhá řada seriálu The Shannara Chronicles:

  • začne na podzim roku 2017
  • se už nebude vysílat na MTV, ale na Spike TV

Reklama

Nepřehlédněte

Postřehy z epizody Ellcrys

Postřehy z epizody Ellcrys

Finále první řady zodpovědělo spoustu otázek, ale zároveň vyvolalo několik zcela nových. Nakonec to vypadá, že démoni nebudou jediným velkým nebezpečím, které se valí na Čtyřzemí.

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás