The Shannara Chronicles (Letopisy rodu Shannara) The Shannara Chronicles na stanici Spike

The Shannara Chronicles na stanici Spike

The Shannara Chronicles na stanici Spike

Seriál The Shannara Chronicles přijde s druhou sérií už na podzim. Nová série bude odvysílána na televizní stanici Spike. Proč došlo k tomuto přesunu, se dočtete uvnitř článku.


13 0
15.5.2017

Seriál The Shannara Chronicles, který měl premiéru na začátku roku 2016 na stanici MTV spadající pod televizní síť Viacom, měl ihned velký úspěch, takže není divu, že byl obnoven pro duhou sérii. První sérii sledovalo trochu jiné obecenstvo, než bychom si mysleli. Největší procento diváků tvořili muži kolem věku třiceti let. MTV se pod vedením Chrise McCarthyho snaží, aby svými pořady zaujalo opět jen mladší publikum, jak tomu bylo kdysi.

Díky tomu, že první řadu seriálu The Shannara Chronicles sledovalo takové publikum, jaké jej sledovalo, stala se tato fantasy kandidátem, který je vhodný pro televizní stanici Spike, která prochází proměnou v obecně zábavný kanál Paramount Network, což je mateřská společnost Viacomu.


Kromě toho byla společnost Paramount TV označena jako přední značka Viacomu zatímco MTV v tomto ustoupilo do pozadí. Proto podle generálního ředitele Viacomu, Boba Bakishe, Shannara na MTV nefungovala, jelikož se tato stanice snaží ve svých pořadech nyní zaměřit na realitu, reality show a soustředit se na hudbu. MTV nedávno zrušilo všechny své komediální seriály, a protože se The Shannara Chronicles přesunulo jinam, tak na MTV zůstal hororový seriál Scream, jenž byl obnoven pro třetí řadu, která bude mít šest epizod. MTV se však nechce vzdát seriálů. Seriály na této stanici budou mívat méně dílů a více se budou zaměřovat na hudbu a příběhy týkající se dospívání.

„Po dlouhém zvažování jsme naznali, že druhá série The Shannara Chronicles bude odvysílána na Spike,“ prohlásilo MTV. „Jsme poctěni, že jsme mohli spolupracovat s mimořádným produkčním partnerem, Sonar Entertainmen, spolu s vizionáři fantazie a výkonnými producenty Alem Goughem, Milesem Millarem, Jonem Faverau, Johnatanem Liebesmanem a Danem Farahem spolu s Terry Brooksem, který je autorem knižní série. Jsme rádi, že mohou fanoušci této série i nadále sledovat příběhy svých oblíbených postav na nové stanici.“

Na Spike se The Shannara Chronicles přidá k dalšímu seriálu, který je inspirován literární předlohou tentokrát od Stephena Kinga, The Mist, jenž bude mít premiéru v červnu. Spike tak využije The Mist, aby představil divákům seriál The Shannara Chronicles, jehož první sérii začne vysílat od 29. června.

Mezi další seriály spadající pod Viacom se ještě přesunuly komedie American Woman a Heathers z TV Land na Paramount Network, seriál RuPaul’s Drag Race z Logo na VH1 a The Dude Perfect Show z CMT na Nickeldeon.

Druhá série The Shannara Chronicles se právě točí na Novém Zélandu a vedle nováčků jako jsou Vanessa Morgan (Lyria), Malese Jow (Mareth), Gentry White (Garet), Caroline Chikezie (královna Tamlin) a Desmond Chiam (generál Riga) zde najdeme i herce, které už známe z první série: Austin Butler (Wil), Ivana Baquero (Eretria), Manu Bennett (Allanon), Aaron Jakubenko (Ander) a Marcus Vanco (Bandon).

Druhá série se odehrává rok poté, co skončila první. Ve Čtyřzemí bude vládnout chaos, protože to, že se znovu objevila magie, vyděsí místní populaci a organizaci s názvem Karmínovci, která loví všechny, jež praktikují kouzelnictví. Tato organizace vyvolává v obyvatelích strach, který pak vyvolává rozpory mezi rasami.

(Zdroj: Deadline; Foto: MTV)

Diskuze /1

medojed

Už aby to bylo …

21.5.2017 | 15:49:56
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Druhá řada

Druhá řada seriálu The Shannara Chronicles:

  • začne na podzim roku 2017
  • se už nebude vysílat na MTV, ale na Spike TV

Reklama

Nepřehlédněte

Postřehy z epizody Ellcrys

Postřehy z epizody Ellcrys

Finále první řady zodpovědělo spoustu otázek, ale zároveň vyvolalo několik zcela nových. Nakonec to vypadá, že démoni nebudou jediným velkým nebezpečím, které se valí na Čtyřzemí.

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás