The Shannara Chronicles (Letopisy rodu Shannara) Ve fantasy Shannara si zahraje i trpaslík Gimli

Ve fantasy Shannara si zahraje i trpaslík Gimli

Ve fantasy Shannara si zahraje i trpaslík Gimli

Jako další se do nového seriálu Shannara připojuje herec John Rhys-Davies spolu s herečkou Ivanou Baquero. Oba opět obsazeni do stálých rolí.


5 0
21.1.2015

Britský herec John Rhys-Davies, který ztvárnil trpaslíka Gimliho a také propůjčil svůj hlas Stromovousu ve známé filmové trilogii Pán prstenů, se připojuje k novému seriálu Shannara. John si zahraje krále Eventinea, dědečka Amberle, který vládne v hlavním městě elfů Arborlon již po celé dekády, po boku má své syny Ariona a Andera. Eventine byl nucen provést pár pochybných věcí, aby udržel svět Čtyř zemí pohromadě. Když se jeho milovaná vnučka stane vyvolenou a má naplnit svůj nový a nebezpečný osud, změní to také jeho cestu, kterou se ubírá.

Španělská herečka Ivana Baquero, známá z filmu Faunův labyrint jako Ofélie, ztvární Eretrii, která je popisována jako ta, co je věčně na špatné koleji. Byla vychována skupinkou zlodějů, kteří si říkají Tuláci. Aby přežila, byla nucena použít svůj překrásný vzhled jako zbraň. Poté, co zachrání Wila, který stál tváří v tvář nebezpečí, se nevědomky stane součástí skupiny, která se v čele s Amberle snaží zachránit svět Čtyř zemí.


A na závěr ještě jedna novinka. Seriál se začne natáčet na Novém Zélandu a to již v únoru.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Druhá řada

Druhá řada seriálu The Shannara Chronicles:

  • začne na podzim roku 2017
  • se už nebude vysílat na MTV, ale na Spike TV

Reklama

Nepřehlédněte

Postřehy z epizody Ellcrys

Postřehy z epizody Ellcrys

Finále první řady zodpovědělo spoustu otázek, ale zároveň vyvolalo několik zcela nových. Nakonec to vypadá, že démoni nebudou jediným velkým nebezpečím, které se valí na Čtyřzemí.

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás