The Shannara Chronicles (Letopisy rodu Shannara) Cesta za ztracenou magií

Cesta za ztracenou magií

Cesta za ztracenou magií

Stanice Syfy vysílající v Latinské Americe vydala speciální video, ve kterém stručně ukazuje, co se v první sérii The Shannara Chronicles stalo a kdo měl opět navrátit obávané síly do Zapovězena.


19 0
6.7.2016


Ellcrys je magický strom, který se nachází ve městě Arborlon, což je hlavní město elfů. Ve Čtyřzemí se nachází kromě lidí další čtyři rasy. Jsou jimi elfové, trollové, trpaslíci a skřeti. Ve Čtyřzemí se nachází také čtyři země: Severní země, Východní země, Jižní země a Západní země.

Díky magii Ellcrys jsou zlé síly oslabeny a uzamčeny v prostoru známém jako Zapovězeno. Strom však onemocní a začne umírat, takže mu začnou opadávat listy a slábne i jeho magická Hráz. To způsobí, že síly démonů rostou a dostávají se tak postupně do Čtyřzemí.


Elfí princezna Amberle je pověřena důležitým úkolem. Spolu s Eretriou, tulačkou, a Wilem, který je posledním potomkem Shannarova rodu, se vydává na nebezpečnou cestu za záchranou čarostromu a celého Čtyřzemí. Amberle od Ellcrys obdrží Semeno, které musí donést do Úkrytiště, aby byl Ellcrys obnoven a magická Hráz i nadále držela démony v Zapovězenu.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Druhá řada

Druhá řada seriálu The Shannara Chronicles:

  • začne na podzim roku 2017
  • se už nebude vysílat na MTV, ale na Spike TV

Reklama

Nepřehlédněte

Postřehy z epizody Ellcrys

Postřehy z epizody Ellcrys

Finále první řady zodpovědělo spoustu otázek, ale zároveň vyvolalo několik zcela nových. Nakonec to vypadá, že démoni nebudou jediným velkým nebezpečím, které se valí na Čtyřzemí.

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás