The Strain Ephraim Goodweather

Ephraim Goodweather

Ephraim Goodweather

Dr. Ephraim Goodweather je epidemiolog z Centra pro kontrolu nemocí, který je mimo jiné první, kdo prověřuje nakažené v New Yorku. Má syna Zacka, rodinné problémy a rozpory se svou ženou.

Sezóny 4
2014 -


Goodweatherův příběh 1. série

Dr. Ephraim Goodweather je epidemiologem Centra pro kontrolu nemoci a také vedoucí speciálního týmu nazvaného Kanárek, jehož členy jsou Jim Kent a Nora Martinez. Tým je mimo jiné vyslán k záhadnému „vyhaslému“ letadlu, v němž najde mrtvé všechny cestující s výjimkou čtyř (jedním z nich je i Gabriel Bolivar a pilot, na kterém je později provedena pitva).

Poté, co zmizí všechna těla z márnice (kde byla uložena na prozkoumání), začíná se Ephraim o případ zajímat ještě více než předtím, provádí pitvu na jednom z přeživších (který následně zemřel) a zjišťuje, že se organismus daného člověka zcela pozměnil. V ten moment se vše zamotává a nedlouho na to se Ephraim setkává s Abrahamem Setrakianem, který mu vypráví o své minulosti a především o Mistrovi a strigoiích a společně se vydávají do boje se zhoubným kmenem.


(Foto: FX)

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
pidalin

Ze začátku super, ale čim víc pije, tim větší retard to je. Chlastá i když jde sniperovat. Líbí se mi že taky jako Fet dělá prostě co je potřeba a jde i přes mrtvoly když je to nutný, ale měl by fakt míň chlastat. :-D

20.9.2016 | 1:10:14
Petra712

Otravný v knize, o něco míň otravný v seriálu

31.8.2016 | 21:15:13
JeyJ

Co furt má s tou ústní vodou? To si neumí splašit normální chlast?

13.9.2015 | 22:39:07
Red Viper

Pořád tomu nechce moc uvěřit a proto je takovej lehce zpátečnickej…to se ale změní :D a moje hodnocení taky je to jen otázka času

1.9.2014 | 22:33:53
Kothy

Zkuseny virolog.

24.7.2014 | 22:20:38

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Reklama

Stav překladu

Epizoda S04E05: Belly of the Beast

cz1%
en100%
DOKONČENO

Seriál The Strain pro vás překládají @Hendorn, @Blahar a @Janel.

Překlad na verzi: The Strain S04E05 PROPER HDTV x264 FLEET

Svět se změnil

Svět se změnil

Kniha vs. seriál

Vyberte nejlepší podobu Mistra

Vyberte nejlepší podobu Mistra

Mistr, hlavní záporná postava, prošel za celou dobu vysílání seriálu několika kosmetickými změnami. Jaká podoba je vaše nejoblíbenější?

Čtvrtá a poslední sezóna potvrzena

The Strain získal čtvrtou a závěrečnou sezónu

The Strain získal čtvrtou a závěrečnou sezónu

Seriál The Strain byl obnoven pro čtvrtou sezónu. S dobrou zprávou přichází i horší informace. Čtvrtá sezóna bude zároveň i konečnou.

Citáty

Citáty

Sledujte si nás