This Is Us Justin Hartley mluví o vývoji své postavy

Justin Hartley mluví o vývoji své postavy

Justin Hartley mluví o vývoji své postavy

Z několika minulých epizod jste si mohli všimnout, že nejen Kate se v sobě snaží najít nové já. O rozvoj své osobnosti se pomalými krůčky snaží také Kevin. Co si o tom myslí jeho představitel?


7 0
3.2.2017

Zřejmě si už každý z prvních epizod udělal o Kevinovi obrázek, ale postupem času se v jeho nitru cosi změnilo. Šlo však o jeho rozhodnutí, nebo ho k tomu dohnal okolní svět? Ať už je to cokoliv, jeho cesta k tomu, stát se lepším člověkem, je vcelku pomalá, ale zato úspěšná. Už skutečnost, že Kevina něco dohnalo ke změně, dostává Justina Hartleye do sedmého nebe.

Líbí se mi, jakým způsobem vypráví scenáristé příběh, který není jenom o tom, že se rozhodl stát se lepším člověkem. Je to pomalými krůčky. A opravdu je to těžké, jako byste zakopli a tváří dopadli na zem. Musíte se zvednout zpět na nohy. Jedná se prostě o život, kterým si všichni musíme projít. A to z vás udělá lepšího člověka,“ oznámil herec.


(Jeden z momentů, který Kevina tlačí kupředu. Foto: NBC)

Klíčem pro Kevina je držet krok v tom, co dělá. Úsilí, které ho donutilo se vrátit ke své bývalé ženě, k věcem a k lidem, kterým dal přednost namísto peněz a slávy, byste ani vy nezahodili. Hartley doufá, že tuhle věc Kevin nikdy nevzdá.

Zdroj: TVGuide

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Druhá série

Druhá řada seriálu This Is Us:

  • bude mít osmnáct epizod,
  • vrátí se 26. září 2017,
  • natáčení začalo 12. července 2017,
  • vysílání se opět přesouvá na úterní večery,
  • dočkáme se speciální epizody o Super Bowlu.

Reklama

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Nepřehlédněte

Sylvester Stallone je novou posilou druhé série

Sylvester Stallone je novou posilou druhé série

Mistr akčních příběhů Sylvester Stallone si zahostuje ve druhé řadě seriálu This Is Us. Herec se má zatím objevit v jedné epizodě, kde má rozvíjet Kevinovy herecké vlohy.

Recenze první řady

Edňáci hodnotí seriál This Is Us

Edňáci hodnotí seriál This Is Us

Stanice NBC nedávno odvysílala nový dramatický seriál, který svým příběhem oslovil i naši redakci. Umí stále NBC vyrábět kvalitní seriály? Pojďte se tedy podívat, co na první sérii říkají redaktoři.

Nejoblíbenější postavy

Fotografie z natáčení

Fotografie z natáčení

Narozeniny

Hlídejte si nás