This Is Us Jak mohl Jack zemřít?

Jak mohl Jack zemřít?

Jak mohl Jack zemřít?

Z několika epizod víme, že Jack odešel na druhou stranu, ale jak? To se snaží zjistit fanoušci po celém světě, a tak jsme si pro vás připravili několik teorií o jeho odchodu.


4 0
13.2.2017

Nehoda v práci

Jack je stavitel, dohlíží na různé stavební projekty, aby mohl pro svou rodinu vydělat více peněz. Je tak možné, že mohl na nějaké stavbě přijít o život. Možná dělal inspekci a materiál nebyl správně upevněn a mohl se na něj zřítit. Scénáře jsou v této variantě různé.

Boj s protivníkem

Už jsme viděli, že Jack má výbušnou náladu, a tak je možné, že by se mohl dostat do nějaké potyčky, která vyústila v boj. Třeba si hrál na hrdinu a pustil se do zloděje, který ho přepral a navěky ho umlčel. V seriálu si můžete všimnout, že rodina přišla o Jacka nečekaně, tudíž je tu možnost, že byl zavražděn.


Infarkt

Tohle by byl předvídatelný a nudný způsob, jak nechat Jacka odejít, ale musíte uznat, že ten chlap je neustále pod tlakem. To by mohlo vysvětlovat, proč byla Kate pořádně vykolejená z Tobyho příhody. Může to také představovat důvod, proč se jí vzpomínka na jeho pohřeb vybavila při cvičení v táboře. Bohužel tohle není zcela pravděpodobné.

(Milo Ventimiglia jako Jack. Foto: NBC)

Autonehoda

Když vezmeme v potaz, že Jack je bývalý alkoholik, tak autonehoda by mohla být taky jedna z možností. Mohl by se pohádat s Rebeccou, že ho nechává na všechno samotného, zatímco si odjede na pěvecké turné. To by ho mohlo dohnat k jízdě pod vlivem alkoholu.

Rakovina nebo jiné závažné onemocnění

Možná se na jeho smrt díváme úplně špatně, ale mohli jste si všimnout, že Randall si byl jistý, že zvládne smrt svého pravého otce, který je v pokročilém stádiu rakoviny. Třeba měl Jack úplně stejný problém.

Letecká katastrofa

Tahle teorie je opravdu populární, neboť kolovala celým internetem opravdu dlouhou dobu. Jack mohl umřít při teroristickém útoku 11. září. Z minulých epizod jste si mohli všimnout, jak byla Kate nervózní při mírné turbulenci. K této teorii se i vztahuje to, kdy Kevin vyhodil všechny modely letadel, které s tátou složili.

Co říkáte na Jackovu smrt vy? Hlasujte v naší anketě, o jaké teorii si myslíte, že je správná.

Jak Jack zemřel?

56%
15%
13%
8%
5%
3%
0%
39 hlasů

Diskuze /2

amaluna

Ak by to mala byť letecká katastrofa, tak podľa mňa určite nie pád dvojičiek, pretože to mali 21 rokov (ak dobre počítam) a na pohrebe sa mi zdali mladší…

13.2.2017 | 16:37:11
kanana

Kdyby to bylo při 11. září (ať už v letadle, ve dvojčatech nebo při záchranářských pracích), tak by to bylo dost epické. Ale taky jsem někde četla, že ty roky bohužel moc nevychází. Každopádně budu zase brečet jak želva, ať umře jakkoli.

13.2.2017 | 20:54:38
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Druhá série

Druhá řada seriálu This Is Us:

  • bude mít osmnáct epizod,
  • vrátí se 26. září 2017,
  • natáčení začalo 12. července 2017,
  • vysílání se opět přesouvá na úterní večery,
  • dočkáme se speciální epizody o Super Bowlu.

Reklama

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Nepřehlédněte

Sylvester Stallone je novou posilou druhé série

Sylvester Stallone je novou posilou druhé série

Mistr akčních příběhů Sylvester Stallone si zahostuje ve druhé řadě seriálu This Is Us. Herec se má zatím objevit v jedné epizodě, kde má rozvíjet Kevinovy herecké vlohy.

Recenze první řady

Edňáci hodnotí seriál This Is Us

Edňáci hodnotí seriál This Is Us

Stanice NBC nedávno odvysílala nový dramatický seriál, který svým příběhem oslovil i naši redakci. Umí stále NBC vyrábět kvalitní seriály? Pojďte se tedy podívat, co na první sérii říkají redaktoři.

Nejoblíbenější postavy

Fotografie z natáčení

Fotografie z natáčení

Narozeniny

Hlídejte si nás